Smart Eco Wash -hipoalergiczne listki piorące i zmiękczające

Pranie odzieży, pościeli i ręczników osób z bardzo wrażliwą skórą, skłonną do alergii to spore wyzwanie. Przede wszystkim dlatego, że istnieje duże ryzyko wystąpienia lub zaostrzenia zmian skóry. Z drugiej strony naturalna jest potrzeba dokładnego oczyszczenia tkanin, zadbania o to, by były miękkie i delikatne w dotyku. Kompromisy na tym polu odbierane są jak przegrana i nic dziwnego.

Cel jest jeden – znaleźć idealny środek piorący – o świetnym składzie i doskonałym działaniu.

Praktyka pokazuje jednak, że wymaga to sporo energii.  Poszukiwanie idealnego nieuczulającego i starannie usuwającego plamy środka do prania – w postaci proszku, płynu, koncentratu… często polega na metodzie prób i błędów. To nie najlepszy pomysł: nikt przecież nie chce ryzykować zaostrzenia zmian skórnych, powrotu przykrych wysypek.

Dlatego powstał nowy produkt, w bardzo skoncentrowanej i równie nowoczesnej formie – w postaci listków – praktyczny, niezabierający wiele miejsca (prawdę mówiąc prawie wcale), wyjątkowo wygodny podczas używania i dający świetne efekty.

Smart Eco Wash to NOWOŚĆ na rynku.

Jak produkt sprawdza się w praktyce?

Smart Eco Wash

Sprawdziliśmy.

Smart Eco Wash: jak to działa?

Smart Eco Wash to wygodne, hypoalergiczne, biodegradowalne i ekologiczne listki piorące dostępne w dwóch wersjach: do kolorów i do bieli. Jeden listek odpowiada 40 gramom wysokiej jakości proszku do prania. Listki mogą być stosowane do wszystkich tkanin (oprócz wełny i jedwabiu).

Smart Eco Wash

Jeden listek zapewnia podwójne działanie, odpowiadające proszkowi do prania i zmiękczaczowi: oczyszczanie i zmiękczanie.

Stosowanie listków Smart Eco Wash jest szalenie proste. Wystarczy oderwać listek wzdłuż wyznaczonej linii i włożyć do bębna pralki: jeden listek starcza na jedno klasyczne pranie. Do mniejszego prania, prania ręcznego zaleca się użyć pół listka (bez problemu można go przedrzeć), do bardziej zabrudzonych tkanin – dwóch listków. Sytuacja wygląda podobnie jak podczas używania proszku czy koncentratu – w przypadku większego zabrudzenia potrzeba więcej środka piorącego, a mniejsze pranie jest pod tym względem mniej wymagające.

Listki mogą być stosowane zarówno w ciepłej jak i zimnej wodzie.

Smart Eco Wash

Listki są delikatne dla tkanin i bardzo praktyczne. Nie niszczą pralki, można je stosować do każdego prania.

Dla kogo?

Smart Eco Wash zostały przebadane kliniczne, są bezpieczne już od pierwszych dni życia.

 • dla osób z zwiększoną wrażliwością skóry,
 • dla niemowląt z egzemą, AZS,
 • dla osób uczulonych na składniki zawarte w „klasycznych, popularnych” proszkach do prania

listki Smart Eco Wash

Listki Smart Eco Wash: zym się wyróżniają?

Smart Eco Wash to nie tylko bardzo wygodna forma listków piorących, w której można się szybko zakochać, to również skład stojący na straży bezpiecznego stosowania. Pod tym względem najistotniejsze informacje są takie:

 • brak rozpuszczalników,
 • listki są wolne od parabenów,
 • brak fosforanów,, 1,4-dioksan,
 • brak zbędnych substancji pieniących,
 • bez enzymów.

Listki są wolne od drażniących, uczulających składników.

Smart Eco Wash – jak sprawdzają się w praktyce – nasza opinia

Smart Eco Wash to produkt bardzo wygodny, wysokiej jakości, łatwy w stosowaniu – wszelkie informacje znajdują się na opakowaniu, choć to zbędne, bo używanie produktu jest intuicyjne.

Wystarczy oderwać listek i włożyć do bębna, bez rozsypującego się proszku, bez kłopotliwego odmierzania, szybko i łatwo. Listki piorące łatwo się rozpuszczają, nie pozostaje po nim śladu i doskonale usuwają zabrudzenia – sprawdziliśmy na odzieży do odświeżenia, jak również mocno zabrudzonej.

Pranie jest czyste, miękkie, delikatne w dotyku. To bardzo ważne, bo wiele środków hipoalergicznych pozostawia ubrania szorstkie i twarde. Producent Eco Wash udostępnia produkt 2w1 – oczyszczający i zmiękczający. To świetne rozwiązanie, ułatwiające pranie i oszczędzające miejsce w łazience. W sezonie urlopów i wyjazdów umożliwia łatwe przewożenie środka piorącego, z gwarancją oszczędności miejsca i wygody.

W jednym opakowaniu znajduje się 20 listków, które starczają na miej więcej 14 – 16 prań.

Listki można stosować w każdych pralkach.

Polecamy!

Więcej informacji: www.smart-wash.eu

Ogólna ocena:

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. katarzyna katarzyna

  super, wyglądają świetne, idealne rozwiązanie z tymi listkami

 2. Beata Beata

  Bardzo zachęcająca recenzja

 3. M.S M.S

  a gdzie można kupić stacjonarnie?

  • A.S. A.S.

   Dowiedziałam się że już niebawem w najlepszej sieci drogeryjnej w Polsce (?), a tymczasem można kupić tutaj lub poprosić o darmową próbkę http://www.smart-wash.eu/zamow.php

   Dają super chusteczki do prania gratis!

 4. Anastazja Anastazja

  ale super musze koniecznie poszukac i zamowic

 5. Marza Marza

  I jaka oszczędność miejsca! EKSTRA!!!

 6. Ala Ala

  Takie niby hipoalergiczne,polecane dzieciom od 1 dnia zycia a posiadaja w swoim skladzie 2 najniebezpieczniejsze i najsilniejsze alergeny.Sa to: Methylchloroisotiazolinone i Methylisotiazolinone zabronie w UE od 2015.r w produktach niesplukiwalnych(a kto wie jak to sie wyplukuje z prania) i niedlugo bedzie zabroniona calkowicie w produktach dla dzieci.Mnie tak uczulily,ze wydalam krocie na dermatologa.