Skarpetki Gommoli

Dzieci boją się ciemności, a ich niepokoje ujawniają się na różnych etapach rozwoju. Czasami zwykła lampka nad głową, czy podświetlona przytulanka nie wystarczają, by poradzić sobie ze strachem maluszka. Wtedy z pomocą mogą przyjść proste, a jednocześnie nietypowe rozwiązania. Na przykład skarpetki Gommoli, które nie dość, że są ciepłe i wykonane z naprawdę dobrego materiału, to świecą w ciemności, pokazując, że strach ma…wielkie oczy.

Oswajamy ciemność

Skarpetki Gommoli to propozycja od polskiego producenta: Woli, który ma w swojej ofercie skarpetki oraz rajstopki świecące w ciemności. Nie są to produkty należące do pseudo świecących zabawek, ale rzeczywiście rozwiązanie, które rozjaśnia ciemność. Niestety maiłam okazję zobaczyć, jak bardzo „nie świecą” gwiazdki i księżyc przyklejone do drzwi w pokoju córki, dlatego miałam spore obawy, że te skarpetki nie sprawdzą się i będą podobne do felernych zabawek. Na szczęście test pokazał co innego.

Rozmiarówka

Duży plus należy się za rozmiarówkę. Skarpetki dostępne są już dla dzieci od urodzenia do dwóch lat. W sprzedaży są rozmiary 12-14(czyli 56-62) oraz dalsze: 15-17, 18-20, 20-22, 23-25, 26-28 i 29-31. W skarpetkach Woli mogą chodzić dzieci aż do ukończenia sześciu lat.

Antypoślizgi

Skarpetki zostały wyposażone w antypoślizgi, dzięki czemu można bez nich swobodnie biegać, nie obawiając się, że maluch nieoczekiwanie straci równowagę.

Bogate wzornictwo

Skarpetki Gommoli dostępne są w bogatym wyborze kolorów. Dla starszych dzieci można odnaleźć bardziej odważne wzory (przedstawiające różne strachy), a dla młodszych: misie, króliczki, czy lale.

Cena

Cena może nie jest najniższa (około 8 złotych), ale skarpetki wykonane są z dobrej jakości materiału, dlatego warto przeznaczyć tę kwotę choćby na jedną, czy dwie pary.

Moje wrażenia

Skarpetki idealnie sprawdziły się poza domem, kiedy córka biegała boso na wakacjach w pokoju, w którym zdecydowaliśmy się nocować. Były dla niej miłym zaskoczeniem w trakcie zasypiania w obcym łóżeczku i pokoiku. Skarpetki to propozycja od polskiej firmy, co mnie dodatkowo przekonuje, bo lubię wspierać lokalną przedsiębiorczość :)

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Ewa Ewa

  Może z jakimś sympatyczniejszym wzorem bym kupiła :) Moja Córka uwielbia oglądać skarpety, które ma na stópkach :)

  • Dorota Dorota

   Ewo, jest sporo również „sympatycznych” :)

 2. bela bela

  O takich skarpetkach jeszcze nie słyszałam! :)
  Fajny pomysł. :)

 3. DoDo DoDo

  Fajniutkie, chyba dla córeczki takie coś kupie:) Pewnie będzie się bardzo cieszyła, tym bardziej właśnie podczas zasypiania. Dzięki bardzo za fajnie podpowiedzi takie będące hitami tak samo dla dzieci jak i rodziców

  • Rodzynek Rodzynek

   Śmieszne skarpetki :) Fajnie, że polskie

 4. anka484 anka484

  fajna sprawa super pomysł:)