Skąd ten fenomen laleczek LOL?

Wydawać by się mogło, że w temacie lalek widzieliśmy już wszystko – lalki śpiewające, mówiące, sikające, płaczące, mrugające oczami, chodzące czy raczkujące. Producenci zarzucają nas różnymi propozycjami, zestawami i dodatkami. Trudno zaskoczyć czymś „innym”. Okazuje się jednak, że można. Potwierdza to fenomen małych kolekcjonerskich laleczek LOL. Paradoksalnie nic specjalnego, niewielkie laleczki z tworzywa, które plują, sikają lub płaczą, a uwielbia je mnóstwo dzieciaków na całym świecie. Dlaczego?

Laleczki LOL – magia otwierania

Laleczki LOL cieszą najbardziej w momencie ich otwierania. Czy wybierzemy kulę, kapsułę, walizeczkę – zasada jest taka sama. Dziecko w wyznaczonym miejscu rozrywa opakowanie, zdobywając kolejne gadżety, ubranka, akcesoria, krok po kroku docierając do najważniejszego – Laleczki LOL.

Laleczka L.O.L ukryta jest pod kilkoma (najczęściej siedmioma) warstwami do odpakowania, co czyni „docieranie do niej” wspaniałą przygodą.

laleczka LOL

 

Kupując daną Laleczkę, nie możemy wiedzieć, jaka zabawka trafi się naszemu dziecku. To pozostaje tajemnicą aż do momentu otwierania. Na szczęście producent zadbał o dostępność tak wielu wzorów, że ryzyko, że zabawka się powtórzy, jest dość niskie.

laleczki LOL

Poza tym, by umożliwić powiększenie zestawu zabawek, w sprzedaży znajdziemy Laleczki LOL zwierzaki, siostrzyczki, laleczki w konfetti, w muszli perłowej, a także specjalne wersje przygotowane na święta.

Po odpakowaniu laleczki zadaniem dziecka jest sprawdzenie, jakie ukryte zdolności ma Laleczka LOL – czy umie pluć, sikać, czy płakać. Czy po zanurzeniu w zimnej wodzie zmienia barwę?

laleczki LOL

Laleczki LOL – tak czy nie?

Czy warto kupić laleczkę LOL?

Dla jednych odpowiedź brzmi zdecydowanie „tak”, podkreśla się niesamowitą frajdę podczas otwierania zabawki, inni wskazują, że laleczka jest droga i szybko się nudzi.

Laleczki L.O.L zalety:

  • mnogość wersji,
  • możliwość kolekcjonowania lalek,
  • radość otwierania i powolne odkrywanie tajemnicy,
  • wysoka trwałość,
  • możliwość bawienia się w wodzie,

Laleczki L.O.L wady:

  • wysoka cena w stosunku do tego, co dostajemy w zamian,
  • w gruncie rzeczy sama Laleczka LOL jest bardzo prosta i może szybko się nudzić.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.