Siostry urodziły w tym samym czasie

Wiele młodych mam marzy o tym, by móc przechodzić trudy ciąży z bliską osobą. Bardzo by chciały mieć możliwość konfrontacji swoich przeżyć z przyjaciółką, która jest na podobnym etapie ciąży. Jeśli do tego poród odbyłby się w tym samym czasie, a dzieci w ten sposób los w magiczny sposób by połączył…Podobne marzenie miały dwie siostry z New Hampshire ze Stanów Zjednoczonych urodziły dzieci w odstępstwie dwóch godzin.Do pierwszego spotkania młodych mam z maluszkami na rękach doszło na tym samym oddziale położniczym. Dwie kobiety po porodzie trafiły do oddzielonych od siebie ścianą sal.

2 sieostryTo nie wszystko, gdy jedna z sióstr zaczęła rodzic, odczuwając dotkliwe skurcze porodowe, druga pocieszała ją, ignorując to, co sygnalizowało jej ciało: również dyskomfort spowodowany zbliżającym się porodem. Finalnie poród dwóch kobiet odbył się niemal w tym samym czasie.

To nie pierwszy tego typu przypadek. W 2011 roku w tym samym czasie urodziły matki-bliźniaczki. Na świat wtedy przyszły dzieci w Salt Lake City w odstępstwie godziny. Urodzony chłopiec i dziewczynka, według relacji mam, miały takie same nosy, co mogłoby wskazywać, że są bliźniakami – w ocenie szczęśliwych rodziców.

Młode mamy wspominały po porodzie, że również ciąża przebiegała w podobny sposób, kiedy jedna przeżywała mdłości, te same problemy występowały u drugiej, kiedy jedna budziła się z bólem, siostra wiedziała, że czeka ją ciężki dzień. Zbieg okoliczności nieprawdopodobny, jednak pary zapewniają, że nie uzgadniały ze sobą daty poczęcia.

Są też inne niesamowite wydarzenia…

zdarzenie

Na przykład kilka dni temu Chase Delperdang wraz z żoną powitali na świat syna, który urodził się 2 kwietnia….Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby data urodzenia nie była taka sama jak dzień urodzin ojca i dziadka chłopca…Teraz trzy pokolenia mężczyzn będą świętować urodziny tego samego dnia.

A Wy chciałybyście urodzić w tym samym dniu co Wasza przyjaciółka czy siostra?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane tematy