Sinecod – na suchy, męczący kaszel

Sinecod nie leczy kaszlu. To nie jego zadanie.Syrop podaje się choremu maluchowi, który uporczywie kaszle i nie może spać, budzi się i czuje się zmęczony i rozdrażniony. Pozwala w spokoju przespać noc i mieć siły w ciągu dnia walczyć z infekcją. Na dzień raczej niewskazany, w trakcie dnia warto podawać dziecku syrop wykrztuśny, który ułatwi usunięcie zalegającej wydzieliny.

Lek dostępny jest w kropelkach lub w syropie. Działa szybko i skutecznie. Hamuje odruch kaszlu średnie po 15 minutach po podaniu i działa przez kilka godzin. Może być podawany dzieciom od trzeciego roku życia.

SONY DSC

Jest to najsilniejszy syrop na suchy kaszel zawierający w składzie Butamirati citras (tę samą substancję czynną co Supremin). Niestety ma też kilka całkiem zbędnych składników, które jednak znajdziemy w wielu dostępnych syropach na kaszel.

SONY DSC

Jak każdy lek może powodować skutki uboczne – wysypki, wymioty, zawroty głowy, senność.

SONY DSC

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Matylda Matylda

    Staram się nie nadużywać syropów…i takie na suchy kaszel stosuję ostatecznie, jednak mogą być niebezpieczne

  2. Agniecha Agniecha

    Mój mały 4letni przedszkolak ostatnio ciągle ma suchy kaszel prowadzi on az do wymiotów chodzimy do lekarza dostaje lekarstwa i ciagle ma zapalenie krtani i zawsze kropelki sinecod. Działa, te kropelki działają potwierdzam.nie odrazu ale widze na drugi dn po zastowoswaniu 3 xpo 15-20 kropli że jest efekt dziecko odsypia zarwane noce.