SHOEPS (czyt. szups) silikonowe sznurówki

Sznurówki, których się nie wiąże?

Rozwiązujące problem z rozplątywaniem, koniecznością zawiązywania, pewnie trzymające stopę w jednym miejscu?

Taki jest nowy produkt dostępny na rynku, który udało się nam dla Was przetestować – silikonowe sznurkówki (można je nabyć tutaj).

Nam się spodobały – zwłaszcza, że łatwo się je zakłada, są dostępne w kilku wersjach (także multi kolor jak na zdjęciach), są wygodne w użytkowaniu. Dzięki temu, że są elastyczne dobrze się noszą. Dzieciakom też się podoba, a to najważniejsze.

Co o nich sądzicie?

SONY DSC

Który but lepszy? ;)

SONY DSCSONY DSC

Poniżej prezentacja wideo.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nie weryfikujemy opinii dodawanych w komentarzach. Nie wiemy od kogo pochodzą, czy zamieszczają je osoby, które kupiły dany produkt, czy też nie.
  1. Mama Mama

    Ciekawy pomysł, ale mam wrażenie, że dzieci niedługo w ogóle nie będą potrafiły wiązać sznurowadeł. Najpierw era na rzepy, a teraz na to … to coś:) Ładnie to wygląda, nie odwiązuje się, nie plącze… jednak pozostaje jakieś ale… Nie wiem czy zdecydowałabym się na zakup.

  2. pielegnacjaobuwia.pl pielegnacjaobuwia.pl

    Sznurowadla silikonowe mają wiele zalet. Nie tylko wyglądają estetycznie, ale są bardzo wyodne. Nie wymagają wiązania, więc nawet dzieci sobie z nimi bez problemu poradzą, co nie znaczy, że najmłodszi nie powinni się nauczyć wiązać zwykłe sznurowadła. Sznurowadła silikonowe możemy zakładać dowolnie dzięki czemu to właśnie my jesteśmy kreatorami mody i możemy z nich układać najróżniejsze wzory – sprawić, że nasze buty zyskają nowy wygląd. Sznurowadła silikonowe nie są drogie a warto mieć chociaż jedną parę w domu – dla wygody i bezpieczeństwa, ponieważ są trwałe i nie zmieniają kształtu.