Rożek Mamo-Tato

rozek 1Rożek to ten element wyprawki, który jest albo doceniany i często wykorzystywany albo uważany za całkowicie zbędny. Częściej korzystają z niego dzieci urodzone późną jesienią i zimą, a rzadziej te, które przychodzą na świat latem.

Rożek Mamo-Tato przekazany Redakcji  to produkt polskiego producenta, wielokrotnie docenianego: dwukrotnie Laurem Konsumenta (rok 2011 i 2012). Na uwagę zasługuje jakość wykonania, która została poświadczona Certyfikatem OKO-Tex Standard 100 oraz  TÜV.

Rożek zarówno z wyglądu jak i podczas użytkowania (po praniu) okazuje się trwałą propozycją wykonaną z zewnątrz ze 100% bawełny. Wypełnienie rożka tworzy puszysta silikonowana o gramaturze 300g/m2 I gatunku. Rożek zapewnia ciepło, a przy tym jest lekki i poręczny. Urocza falbanka sprawia, że prezentuje się bardzo ładnie. Antyalergiczne wypełnienie oraz możliwość prania w pralce w temperaturze 40 stopni to również spory plus.

Minusem może być sposób zapinania: na szeroki rzep, do którego lubią się przyczepiać różne paproszki i nitki.

Cenę 40 złotych należałoby uznać za raczej atrakcyjną.

Ogólna ocena

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. HelowaMama HelowaMama

    To już chyba nie są czasy na rożek:) w mieszkaniach ciepło, dzieci się hartuje, nie opatula w bety. Ja używałam rożka wyłącznie w szpitalu:)

  2. MartaB MartaB

    Mam ten rozek-dostalam gratis gdy kupowalam posciel i lozko od mamo tato-jestem mega zadowolona-cena przystepna, doskonala jakosc i bardzo efektowny wyglad-rozek sie przydal bo rodzilam pod koniec wrzesnia:)