Rodzeństwo poczęte w tym samym czasie rodzi się w odstępstwie 3 lat

W Nor­thamp­ton­shi­re w Wiel­kiej Bry­ta­nii na świat przyszło na świat w nietypowy sposób rodzeństwo: Char­lie i Geo­r­gi­na wy­glą­da­ją iden­tycz­nie, cho­ciaż… są mię­dzy nimi trzy lata róż­ni­cy. Jak to możliwe?

Richard, ojciec dzieci walczy z nowotworem, dlatego zgodnie ze wskazówkami lekarzy zdecydował się na zamrożenie nasienia. Metodą in vitro przyszedł na świat jego starszy syn Charlie oraz trzy lata później Georgina. Dzieci zostały „poczęte” podczas tego samego zabiegu in vitro.

Lekarze są pod wrażeniem, że narodziny dzieci poczętych w tym samym czasie, ale urodzonych w odstępstwie trzech lat, było w ogóle możliwe. Podkreślili, że tylko w ten sposób chorujący ojciec maluchów mógł się doczekać potomstwa.

Naturalne zapłodnienie w trakcie poddawania się radioterapii oraz chemioterapii nie byłoby możliwe. Dlatego in vitro dawało jedyną szansę na to, by para doczekała się potomstwa.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane tematy