Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Gdzie robić zakupy dla dzieci?

Produkty spożywcze:

  • Gerber dania dla dzieci 2x125g w cenie 4,49 zł opak. w Real.
  • Nestle Junior mleko dla dzieci opak. 250g w cenie 14,99 zł w Real.
  • BoboVita deser dla dzieci opak. 190g w Real w cenie 3,99 zł.
  • BoboVita herbatka dla dzieci w cenie 12,99 zł opak 200g.
  • Bebiko mleko modyfikowane dla dzieci opakowanie 800g w cenie 31,99 zł w Tesco.
  • Nestle kaszka mleczno-ryżowa 2x230g w cenie 11,09 zł w Tesco z opak.
  • Enfamil Premium mleko opak 800g w cenie 44,99 zł w Tesco, w Super Pharm produkt oferowany w tej samej cenie ( z kartą LifeStyle).
  • BoboVita danie dla niemowląt opak. 250g w cenie 6,49 zł w Tesco.
  • Gerber deserek dla dzieci różne smaki w cenie 2,68 zł+ drugi produkt za 1grosz w Auchan.
  • BoboVita kaszka różne rodzaje w cenie 10,99 zł w Netto za dwa opakowania po 230g.
  • Bebilon Junior mleko dla dzieci opak 1200g w cenie 59,99 zł w Netto.
  • BoboVita obiadek 2x250g w cenie 8,99 zł w Netto.
  • Hipp jagodowe wafle ryżowe 35g lub pierwsze chrupki 30g ( produkty BIO) w cenie 3,99 zł w Super Pharm.
  • Hipp soki lub nektary dla dzieci ( BIO) opak 200ml w cenie 2,99 zł w Super Pharm.
  • BoboVita kaszka mleczno-ryżowa opak.180-230 g w cenie od 7,49 zł w Super Pharm.

Produkty higieniczne

  • Pampers pieluchy dla dzieci różne rodzaje w Real w cenie 39,99 zł, Pampers pieluchy w marketach Auchan w cenie 37,98 zł
  • Pampers Economy Box Plus w cenie 74,99 zł w Tesco różne rozmiary, Pampers EconomyBox w Netto w cenie 59,99 zł różne rozmiary
  • Lovela proszek do prania 1,8kg lub mleczko do prania 1,5l w cenie 19,99 w Netto
  • Kindii płatki kosmetyczne dla dzieci opak. w cenie 5,49 zł w Real, Kindii płatki kosmetyczne dla dzieci w Super Pharm w cenie 5,99 zł
  • Bobini płyn do kąpieli dla dzieci opak 750 zł w cenie 17,24 zł w Super Pharm z kartą LiveStyle
  • Johnson’s Baby chusteczki nawilżone dla dzieci opak 4×56 szt w cenie 14,99 zł w Kaufland
  • Pampers chusteczki nawilżone dla dzieci 6×56 lub 6×64 opak. w cenie 24,99 zł w Realu.
  • Dzidziuś proszek do prania ubranek dziecięcych 1,9 kg w cenie 14,99 zł , Dzidziuś płyn do prania ubranek dziecięcych 1,5 litra w cenie 9,99 zł w Real
  • Johnson’s Baby produkty w Super Pharm 20% taniej
  • Pampers Naturally Clean chusteczki nawilżone dla dzieci opak 3+1 gratis w cenie 17,99 zł w Netto
  • Huggies chusteczki nawilżone dla dzieci opak. 4×64 w Tesco w cenie 13,49 zł
  • Pampers pieluchomajtki Tesco oferuje w cenie 22,99 zł opak. (różne rozmiary)
  • Nivea baby łagodny szampon i płyn do kąpieli 2w1 lub aksamitne mleczko 500ml w cenie 13,99 zł w Netto
  • Life Baby chustczki nawilżone dla dzieci opak 74szt. w cenie 4,99 zł w Super Pharm
  • Pampers PremiumCare w cenie 89,99 zł w Tesco za opak. Premium Box 120szt. W Super Pharm opak Pampers PremiumCare w cenie 49,99 zł
  • Gaga chusteczki nawilżone opak. w cenie 4,49 zł w Tesco (drugi produkt 1/2 ceny)
  • Jelp proszek do prania opak. 2,24kg w cenie 34,99 zł w marketach Tesco
  • Aquafresh Junior pasta do mycia zębów 50ml +szczoteczka kpl. w cenie 9,99 zł w Netto
  • Nivea Baby płyn do kąpieli z oliwką w Tesco w cenie 12,99 zł za opak. 200ml
  • Bambi płyn do kąpieli 500ml+ Bambi szampon 150ml gratis w cenie 5,99 zł w Netto

Inne:

  • skarpetki dla dzieci licencyjne w cenie 2,99 zł w Real, 3 pary w cenie 14,99 zł
  • ręcznik kąpielowy z kapturem 70x70cm w cenie 24,99 zł w Netto
  • kubek niekapek z uchwytem w Netto szt. 14,99 zł
  • nakładka na sedes różne kolory w Netto w cenie 6,99 zł
  • koc gruby dziecięcy wym. 80×110 cm w cenie 29,99 zł za szt. w Netto

Czas promocji

 

Real 30.01.-05.02.2014

 

Tesco 30.01.-05.02.2014

 

Auchan 01-06.02.2014

 

Netto 03-09.02.2014

 

Kaufland 30.01-05.02.2014

 

Super Pharm 30.01-12.02.2014

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. monika06 monika06

    w Lidlu bardzo duzy wybor roznych ciuszkow, bielizny dzieciecej w atrakcyjnych cenach