Rajstopy ciążowe Marilyn

Producent rajstop ciążowych Marilyn ma w ofercie bogaty asortyment rajstop, skarpet, legginsów, getrów. Jak jednak wypada propozycja rajstop ciążowych? W skrócie można napisać, że średnio…marylinRajstopy Marylin dla kobiet w ciąży dostępne są w różnej grubości – 20, 40, 60 DEN. Można wybrać model, jaki nam najbardziej pasuje. Cena również nie przeraża, choć jest trochę zawyżona: w zależności od miejsca od 16 do 20 złotych.

Producent chwali się, że rajstopy poprawiają krążenie, zapobiegają zmęczeniu, opuchliźnie. Czy to prawda? Tak, o ile oceniamy sam fakt „szerokości rajstop”, które są rzeczywiście przygotowane do pomieszczenia pojemnego brzuszka. Niestety w części, gdzie jest brzuch, jak również w części tylnej posiada dwa widoczne łączenia materiału, które mogą przeszkadzać. Mimo że producent pisze na opakowaniu o płaskich szwach to w tym zakresie rajstopy mogłyby być dopracowane lepiej…

Trwałość oceniamy jako dobrą. Nie są to jednak rajstopy eleganckie, ale matowe. Nie dodają seksapilu, na co można by było liczyć zwłaszcza w okresie ciąży.

Nasza ogólna ocena

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.