„Pytaki” – gra rodzinna

Czy wiesz wszystko o swoim dziecku? Znasz swojego trzylatka/pięciolatka/dziesięciolatka? Wiesz o czym syn czy córka marzą, czego pragną, jak lubią spędzać czas?

SONY DSCJak wyglądają odpowiedzi na pytania, jeśli odniesiesz je do swojej drugiej połówki: partnera, męża? Czy wiesz, co jest najważniejsze dla osoby, która obok Ciebie zasypia, czego się boi, czego pragnie, a czego nie popiera?

SONY DSC

Na co dzień zazwyczaj nie ma odpowiedniej atmosfery do szczerych rozmów. W miejscu istotnych zagadnień pojawiają się tak naprawdę polecenia, prośby o to, by dziecko założyło buty, ubrało się, umyło ręce, nie wracało zbyt późno. Codzienność mija na wielu obowiązkach, kiedy cel jest prosty: aby wszystko jakoś funkcjonowało. No właśnie…Tymczasem im lepiej znamy nasze dzieci i bliskie nam osoby, tym mamy szansę na lepszą, głębszą relację z nimi.

SONY DSC

W tym pomagają „Pytaki”: rodzinna gra, która pozwala postawić pierwszy krok do poprawy relacji i nauki czegoś ważnego o najbliższych.

Zalety

 • „Pytaki” to prosta gra dla całej rodziny,
 • Można grać już w dwie osoby, nie ma górnej liczby graczy,
 • Wystarczy otworzyć pudełko i grać.
 • Nie trzeba uczyć się zasad, czytać skomplikowanych reguł gry.
 • Gra pozwala lepiej się poznać całej rodzinie.
 • Ćwiczy zdolności komunikacyjne: mówienie i aktywne słuchanie,
 • Świetnie integruje całą rodzinę.
 • Pozwala przełamać lody i rozpocząć ważne rozmowy pod pretekstem wspólnej zabawy.
 • Gra jest świetnie wykonana (edytorsko, graficznie)
 • Plus za wysoką jakość.

Gra polega na losowaniu żetonów (Pytaków) i udzielaniu odpowiedzi na pytania lub wykonywania zadań. Wysłuchiwanie odpowiedzi pozwala wszystkim lepiej się poznać oraz zbliżyć do siebie, dając cenną płaszczyznę do rozmów. Dodatkowo w zestawie znajdują się kostki, które pozwalają na rzucanie przez najmłodszych uczestników gry. Specjalny notesik umożliwia zapisywanie ważnych myśli, a karty uczuć wykonanie zadań.

Dla nas „Pytaki” to ciekawy sposób na rodzinne popołudnie i wieczory. Polecam!

Cena 69 złotych

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Martyna Martyna

  oooo…fajne :)

 2. mama zwyczajna mama zwyczajna

  Cena trochę za wysoka, tylko ona mi się nie podoba ;)

 3. Wioleta Wioleta

  Mnie się tez podoba, zwłaszcza, że można bawić się nią przez dłuższy czas. Tylko patrząc na zawartość pudełka – niewiele tego a cena dość spora, ale takie czasy za coś rozwijającego trzeba zapłacić słono.

  • Dorota Dorota

   Niestety…Cena rzeczywiście trochę wysoka.

 4. Madzik Madzik

  A ile tam jest tych pytań? Czy to gra, którą szybko można nauczyć się na pamięć?