PURON PR10 sprząta za Ciebie, A Ty masz więcej czasu na to, co kochasz

Żyjemy coraz szybciej i coraz intensywniej. Mamy coraz mniej wolnego czasu. A tych kilka chwil, które uda się wygospodarować, nie chcemy marnować….na sprzątanie. Na szczęście już nie musimy. Na rynku jest coraz więcej zaawansowanych technologii, które robią to za nas. Tak, jak robot sprzątający PURON PR10, godny następca wcześniej przez nas testowanego – robota odkurzającego ZACO A9s. Sprawdź, dlaczego robot PURON PR10 – nowość na rynku – to genialne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Powód jest prosty. On odkurza, a Ty masz więcej czasu na to, co kochasz.

PURON PR10 daje więcej

PURON PR10 to nowoczesne urządzenie sprzątające, które potrafi więcej od innych. I właśnie dlatego bije konkurencję na łopatki. Sprawdziliśmy, jak radzi sobie w sprzątaniu. I oto nasz werdykt.

Robot został wyposażony w:

  • bardzo dobrą nawigację laserową 360 stopni, która skanuje pomieszczenie i pozwala na jeszcze dokładniejsze odkurzanie. Wystarczą 3 sekundy skanowania, następnie zaczyna się odkurzanie,
  • lampę UV, która zabija drobnoustroje, niewidoczne dla oka,
  • wysoką siłę ssącą, pozwalającą na usunięcie różnego typu zanieczyszczeń z różnych powierzchni,
  • duży pojemnik (600 ml, standardowe roboty mają 300-400 ml) umożliwia naprawdę długie sprzątanie.

I teraz sobie pomyśl. PURON PR10 nie tylko pozwala na skuteczne odkurzanie powierzchni, ale również na jej mopowanie. Sprząta na sucho i na mokro, doprowadzając dom do idealnego porządku.

Podczas naszego testowania najczęściej korzystaliśmy z funkcji odkurzania. I tę uważamy za zdecydowanie najlepszą! Mopowanie w naszej ocenie nie było tak skuteczne, jak sprzątanie na mokro samodzielnie.

Włącz PURON przed wyjściem do pracy i wróć do perfekcyjnie wysprzątanej powierzchni.

Czy PURON PR10 się sprawdza?

PURON PR10 ma niewielkie rozmiary, dlatego bez problemu znajdziesz miejsce w domu, w którym będziesz go przechowywać. Za sprawą stacji ładującej jest gotowy do pracy, zawsze kiedy go potrzebujesz. Pojemna bateria pozwala za jednym razem odkurzyć nawet 200 metrów kwadratowych.

Robot jest na tyle mały, że bez problemu mieści się pod meblami. Usuwa wszystkie zanieczyszczenia, do których trudno byłoby dotrzeć za pośrednictwem tradycyjnego odkurzacza.

Bez problemu pokonuje przeszkody, nie spada ze schodów, wjeżdża pod stół i między krzesła – nie ma z tym problemu. Nie obija mebli. W trakcie testów miał jednak problem z kablami, których co prawda nie wciąga, ale które go na chwilę zablokowały.

Większe kable omija, ale już mniejsze ze słuchawkami zablokowały jego mechanizm i trzeba było ręcznie je wyciągać.

Dzięki temu, że na bieżąco skanuje pomieszczenie, jest bardzo dokładny i dociera także w kąty, usuwając brud z trudno dostępnych zakamarków. Nie ma kłopotu z tym, żeby ominąć przeszkodę, która nagle się przed nim pojawiła. To ważna zaleta urządzenia szczególnie wtedy, gdy w domu mamy małe dzieci. Co równie istotne robot wraca w miejsce, w które wcześniej nie mógł dotrzeć, bo na przykład w pomieszczeniu ktoś się znajdował.

PURON PR10 wjeżdża też na dywany, także te wyższe. Bez problemu pokonuje około 2 cm przeszkody wzwyż. Niestety nie radzi sobie z dywanami z długim włosiem. Na nich się blokuje i informuje o błędzie.

robot Puron

Specjalna aplikacja mobilna na telefon w języku polskim pozwala na sterowanie robotem, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. Możesz monitorować pracę, wyznaczać miejsca, w które robot nie ma dotrzeć, stawiasz wirtualne ściany, a także odnajdujesz urządzenie i wysyłasz je do stacji ładującej. Nie chcesz, żeby robot sprzątał w pokoju, w którym bawią się dzieci? Nic prostszego! Narysuj obszar, który ma omijać w telefonie i gotowe.

Zależy Ci na sprzątnięciu tylko wybranego obszaru? To proste, wskaż je w aplikacji mobilnej!

PURON PR10 nie będzie Ci przeszkadzał

Ciche odkurzanie? Tak, to możliwe. PURON PR10 sprząta sprawnie, a przy tym nie emituje głośnych dźwięków.

Poziom dźwięków jest mniejszy niż 50 dB.

Możesz spać, uczyć się, a PURON w tym czasie będzie sprzątał za Ciebie.

A gdy posprząta, wraca do stacji ładującej. Nie zdarzyło się, żeby się pomylił! Przestawiliśmy mu „bazę” w inne miejsce i również bez problemu do niej wrócił.

Puron

Odkurza, mopuje i zabija bakterie

Czy można sprzątać jeszcze dokładniej? Ależ tak!

Jeśli wykorzystuje się dużo większą siłę ssącą niż w robotach konkurencji (PURON PR10 ma aż 2500 Pa), to można uzyskać naprawdę dobre efekty. Dlatego PURON może więcej! I rzeczywiście odkurza naprawdę dokładnie.

PURON PR10 emituje światło UV-C, które pozwala zabijać bakterie i drobnoustroje. Tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ale wierzymy na słowo.

Duży zbiornik na wodę pozwala za jednym razem umyć nawet 200 metrów powierzchni, a możliwość sterowania stopniem namoczenia szmatki daje ci możliwość dostosowania ilości zużytej wody do stopnia zabrudzenia.

System i-dropping  sprawia, że z urządzenia nie leje się woda, kiedy odkurzacz stoi w miejscu. Dzięki temu Twoje panele będą zawsze bezpieczne.

robot sprzątający

To nasz testowany model

Przetestowaliśmy PURON PR10. I możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że robot sprzątający PURON PR10 to dobre rozwiązanie dla osób chcących mieć zawsze czysto w domu. Bez zaangażowania i straty czasu na prowadzenie tradycyjnego odkurzacza, czyści podłogi i dywany, do tego myje powierzchnie na mokro i usuwa bakterie! Nie radzi sobie jednak z dywanami z długim włosiem, wciąga też niewielkie kable i klocki – wtedy się blokuje. Po uwolnieniu od przeszkody wraca do pracy. Ogólnie polecamy! To dobre urządzenie ułatwiające codzienne sprzątanie. Bardzo wygodne i praktyczne!

Możesz zamówić PURON PR10 tutaj.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.