Puky – najlepsze rowerki dla najmłodszych kolarzy?

Inf. prasowa komentarzy: 0

Istniejąca od wielu lat na rynku jednośladów dla dzieci marka Puky wyróżnia się szczególnym podejściem do swoich produktów. W ofercie tej firmy znajdziemy pojazdy przeznaczone dla maluchów już od ich pierwszych samodzielnych kroków, aż po przesiadkę na dorosły dwukołowiec. Dowiedz się więcej jakie rowery znajdziesz w ofercie marki Puky i co sprawia, że jest ona tak wyjątkowa, że zdecydowanie warto się nią zainteresować.

Rowerki biegowe Puky

Jest to w zasadzie flagowy produkt tej firmy i coś, z czego jest ona najbardziej znana na całym świecie. Rowerki biegowe Puky wyróżniają się niezwykle przemyślaną budową, która ma na celu wprowadzenie dzieci w świat jednośladów w sposób jak najbardziej przyjemny i bezpieczny. Najbardziej podstawowe jeździki Pukylino i Wutsch posiadają cztery kółka i mogą być wykorzystywane już od pierwszego roku pociechy. Propozycje Puky LR 1M i LR 1L skierowane są do nieco starszych dzieci i posiadają wiele opcji dopasowanych do ich potrzeb. Znajdziemy w nich miękką osłonę kierownicy, chwyty zakończone szerszą końcówką, dzięki której rączka nie ześlizgnie się z kierownicy. Siodełko zostało wyprofilowane tak, by wspierać ruch biegania na rowerku. Rama między siodełkiem i kierownicą została ukształtowana tak, by móc zmieścić podest na nogi, na których maluch może postawić stopy i odpocząć po rozpędzeniu się. Każdy z modeli dodatkowo posiada regulację wysokości siedzenia i kierownicy, dzięki czemu może służyć dziecku więcej niż jeden sezon.

Rowery dziecięce marki Puky

Wśród propozycji dla nieco starszych dzieci znajdziemy już modele wyposażone w pedały, wciąż jednak posiadające dodatki dbające o poprawę bezpieczeństwa młodych kolarzy. Modele z serii Steel wyróżniają się najbardziej klasyczną budową, w której bagażnik umożliwia przewóz ulubionych zabawek, błotniki zabezpieczają odzież przed zachlapaniem w czasie niepogody, a niska rama zapewnia łatwe wsiadanie i schodzenie. W serii Steel znajdziemy także modele Classic, charakteryzujące się bardziej klasycznym designem, świetnym dla małych miłośników ponadczasowych wzorów i kolorów. Rowery dziecięce Puky to także rodzina jednośladów Cyke. Modele te wyróżniają się bardziej sportową konstrukcją, przy pozostawieniu bezpiecznych akcesoriów. Znajdziemy tu nawet modele wyposażone w przerzutkę, która jest łatwa w obsłudze i świetna jako wstęp do „dorosłego” kolarstwa dla młodych rowerzystów.

Co wyróżnia produkty marki Puky?

Firma ta jest charakterystyczna ze względu na szczególną dbałość o bezpieczeństwo i dobro dzieci. Puky tworząc swoje modele opiera się nie tylko na swojej wiedzy i doświadczeniu, ale także konsultuje się z terapeutami ruchu, placówkami oświatowymi oraz pediatrami. Dzięki temu marka doskonale wie jakie propozycje trafią w gusta młodych kolarzy, co dopasować i zastosować w poszczególnych propozycjach, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa jazdy, a także jak jazda wpływa na dzieci. Puky stawia na najwyższej klasy komponenty i materiały, a jego konstrukcje są ponadczasowe i bardzo dobrze przemyślane.

Puky to marka niemiecka z szcześciedziesięcioletnim doświadczeniem w produkowaniu rowerów dla dzieci. Dzięki współpracy z placówkami oświatowymi, terapeutami ruchu i pediatrami powstają bezpieczne i wytrzymałe rowery biegowe, rowery dziecięce na aluminiowych ramach, hulajnogi, monocykle, go-karty i wiele innych produktów, w tym także akcesoriów rowerowych, takich jak przydatne w nauce jazdy drążki, kaski, koszyki.

Rowerki Puky Warszawa znajdziesz w sklepach BikeSalon przy Ostrobramskiej 38b i Wrocławskiej 25. Poszukując jednośladu dla pociechy w trójmieście, rowery Puky Gdańsk możesz kupić u tego zaufanego sprzedawcy w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Rodzice, którzy są doświadczonymi kolarzami i nie potrzebują porady specjalisty przy wyborze dwukołowca dla swojego dziecka mogą znaleźć produkty Puky online na stronie bikesalon.pl. Renomowany sprzedawca rowerków Puky z BikeSalon zaoferuje nam nie tylko jednoślady, ale także wszystkie dodatki potrzebne młodym kolarzom.

Zainteresowany zakupem? Kup rowerek puky online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych zlokalizowany w miejscościach:

  • Warszawa, ul. Wrocławska 25
  • Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
  • Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*