Przygodnik Neli 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą

„PRZYGODNIK to kalendarz szkolny na rok 2019/2020 pełen SUPERprzygód. W tym roku szkolnym Nela Mała Reporterka znowu wyruszy na niesamowitą wyprawę… Odszuka 12 groźnych zwierząt i zaprezentuj ich tajemnice i SUPERmoce. Dzięki PRZYGODNIKOWI żądni przygód czytelnicy będą mogli podróżować po całym świecie i wspólnie przeżywać fascynujące historie! Nela ma nadzieję, że jej fani wybiorą się z nią – bo czeka ich 366 wyjątkowych dni! TO BĘDZIE ROK ODWAŻNYCH ODKRYWCÓW. Jesteście ciekawi, od jakiego zwierzęcia zaczniecie? Od olbrzymiego bawołu. Kierunek Afryka!” (z materiałów wydawnictwa)

Nela to postać kultowa. Dla wielu dzieci idolka. Dziewczynka od lat wzbudza sympatię. W wielu polskich domach znajdziemy całą serię książek podróżniczych, w których Nela oprowadza swoich czytelników po całym świecie. Już od kilku lat można nabyć również kalendarze, w których Nela dzieli się ciekawostkami, fantastycznymi zdjęciami i opisami. Obok anegdotek, są pytania z odpowiedziami, są opisy szalonych dni, a także najważniejszych świąt, jest miejsce na notatki dziecka, plan lekcji i wiele innych.

Kalendarz rozpoczyna się od września i kończy na ostatnich dniach sierpnia.

Przygodnik to świetny kalendarz. Warto podarować go małemu podróżnikowi, interesującemu się przyrodą.

Obejrzeliśmy i polecamy Przygodnik razem z ośmiolatką, która jest kalendarzem szkolnym Neli zachwycona!

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.