Przedłużacz do body

Każdy rodzic jest zmuszony do przeglądania co jakiś czas garderoby dziecka i wybierania dobrych ubranek oraz zamieniania już za małych większymi. W ten sposób wymusza się na nas systematyczne zakupy. Wydawać by się mogło nic prostszego: iść i kupić. Tymczasem nie jest to takie łatwe. Musimy liczyć się z rozbieżnościami w rozmiarówce, a dodatkowo z problemami w doborze typu ubranek. Jest też problem ceny. Producenci wystawiają cierpliwość rodzica na próbę.

big_fit_przedluzacz-do-body-3-zatrzaskiArgumentów za posiadaniem przedłużacza jest więcej. Niski koszt i dobre wykonanie to największe atuty.

Poza tym:

 • możliwość wydłużenia użytkowania ubranek,
 • szczególnie wskazane w przypadku body z krótkim rękawkiem,
 • do wykorzystania, jeśli body z długim rękawkiem mają wystarczająco długie rękawki,
 • gdy mamy problem z zapięciem bodziaków,
 • dekolt jest głęboki, a zapięcia wysłużone,
 • przy pieluszkach wielorazowych, które mogą „powiększać pupę”.

Przedłużacz do body ekoubranka to dobre rozwiązanie dla rodziców chcących przedłużyć „żywot” ubranek dla niemowlaków. Producent udostępnia przedłużacze w kilku kolorach, zapewnia dopasowanie do większości modeli bodów.

SONY DSCDobra jakość tego sprytnego gadżetu jest potwierdzona wysokiej jakości wykonaniem. Do produkcji wykorzystany został ekologiczny materiał (100% bawełna od polskiego producenta). Poza tym zatrzaski i napki nabijane są fabrycznie za pomocą napownicy penumatycznej. Są to elementy bezniklowe, co pozwala używać je u dzieci z uczuleniem na nikiel.

Niestety przedłużacz nie pasuje do bodów z plastikowymi zatrzaskami. Może być również problem, gdy napy mają nietypowe rozstawienie.

SONY DSC

Mimo to, wydaje się, że warto. W cenie 8 złotych otrzymamy fajny produkt, który można wykorzystać w większości bodów na rynku.

Dodatkowo można otrzymać przedłużacze z dwoma napami, w różnych kolorach i uszyte z różnych materiałów. Można również nabyć przedłużacze w zestawach (tańsza opcja).

Dziękujemy ekoubranka.pl za przekazanie egzemplarza przedłużacza do zrecenzowania.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Asia Asia

  Super pomysł! Na pewno wykorzystamy!! :)

 2. Magik Magik

  świetne!

 3. Agnieszka Agnieszka

  Male,a cieszy.:) polecam