Proszek do prania hipoalergiczny Biały Jeleń

O skórę dzieci należy dbać w szczególny sposób. Przez kilka miesięcy, a czasami lat wskazane jest stosowanie specjalnego hipoalergicznego proszku do prania. Gdy dziecko ma tendencję do zmian skórnych i alergii, warto trzymać się proszku hipoalergicznego dłużej. Produkt ten jest również wskazany u ludzi świadomych zagrożeń wynikających z używania popularnych marek, które zawierają całą listę szkodliwych składników, które negatywnie oddziałują na zdrowie.

SONY DSC

Proszek do prania Biały Jeleń to propozycja dostępna na rynku od wielu lat, znajdująca się w ofercie producenta o 60-letnim doświadczeniu „Pollena” Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k (w ofercie producenta znajdują się produkty Dzidziuś). Proszek polecany jest do prania odzieży w pralkach oraz do prania ręcznego. Nie zawiera barwników oraz ma ograniczoną ilość kompozycji zapachowych. Został pozbawiony najpopularniejszych alergenów, a jego skład opiera się na naturalnym mydle.

SONY DSC

Czy jest skuteczny?

Niestety nie tak jak „normalne” proszki, ale nie można narzekać. Bez problemu poradzi sobie z większością zabrudzeń i to już w temperaturze 30 stopni. Dobrze rozpuszcza się w wodzie i jest wygodny w stosowaniu.

Warto również dodać, że nie zawiera fosforanów, dlatego jest przyjazny dla środowiska.

Cena: około 16 złotych za 1,5 kilograma.

Ogólna ocena (gwiazdkę odejmuję za cenę):

Przeczytaj, w czym prać ubranka dla dzieci

 

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.