Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Promocje na produkty dla dzieci

Gdzie kupić najtańsze pieluszki dla dzieci? Gdzie jechać po produkty higieniczne? Oto nasza cotygodniowa lista produktów w promocyjnej cenie. Sprawdź, gdzie zamówisz w najlepszej cenie.

Produkty spożywcze

  • mleko Nan w Tesco w cenie 36,99 złotych za 800 gramów, w Polo Market to samo mleko 35,99 złotych,
  • mleko Enfamil 800 gramów w Tesco w cenie 47,99 złotych
  • kaszka Sinlac 500 gramów w Tesco w cenie 19,99 złotych
  • sok lub nektar BoboFrut w PoloMarket w cenie 2,99 złotych,

Akcesoria higieniczne

  • pieluszki dla dzieci Pampers Sleep&Play w Kauflandzie w cenie 26,99 złotych. Te same pieluszki w PoloMarket w cenie 24,99 złotych,
  • balsam lub żel do mycia ciała Bobini w Kauflandzie w cenie
  • pieluszki Bambino Air Max w Auchan w cenie 19,99 złotych za opakowanie,
  • chusteczki Velvet Baby 2 opakowania za 6,99 złotych
  • chusteczki Pampers 4×64 opakowania w Tesco w cenie 22,99 złotych
  • krem Sudocrem w Tesco w cenie 20,69 złotych
  • szampon lub płyn dla dzieci Hipp w Polo Market w cenie 7,99 złotych
  • pielęgnacyjny płyn do kąpieli Hipp w Polo Market w cenie 13,99 złotych
  • odplamiacz do ubranek dziecięcych lub płyn Lovela w PoloMarket w cenie 16,99 złotych,
  • chusteczki nawilżane Happy w PoloMarket w cenie 3,29 złotych

 

Inne

Kaufland 14-20.04.2016

Netto 11-17.04.2016

Auchan 14-21.04.2016

Tesco 14-20.04.2016

Polo Market 13.04-19.04.2016

Super Pharm 14.04-27.04.2016

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. kola kola

    Do konca czerwca promocja na wózki Jane , do wilofunkcyjnego lezaczek za 1 zł daja