Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Promocje na pieluszki dla dzieci i inne produkty

Produkty spożywcze

  • kaszka dla dzieci BoboVita w Kauflandzie w cenie 5,85 złotych zamiast 6,74 złotych
  • kaszka mleczno-ryżowa BoboVita różne rodzaje w PoloMarket w cenie 10,99 złotych za dwa opakowania po 230 g,
  • mleko Bebilon 2,3,4 w PoloMarket w cenie 79,98 złotych za 2 sztuki (oszczędność 20 złotych)
  • mleko Nestle Junior w Tesco dwa opakowania za 28 złotych
  • mleko Enfamil w Tesco w cenie 44,99 złotych (800 gramów),
  • mleko Bebiko 3 i 4 w Super-Pharm w cenie 29,99 złotych z kartą LifeStyle (opakowanie 800 gramów),
  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle w Tesco w cenie 23,37 złotych za 4 opakowania
  • mleko Nan Pro 2,3,4 w Polo Market w cenie 89,97 złotych za 3 opakowania,
  • obiadek dla dzieci BoboVita różne rodzaje w PoloMarket w cenie 7,99 złotych za 2 opakowania po 200 g,
  • obiadek dla dzieci BoboVita w PoloMarket w cenie 2 razy 125 g w cenie 4,99 złotych,
  • deserek, obiadek, zupka BoboVita 6 opakowań za 19,96 złotych w Tesco
  • deserek Nestle jogurcik 4 razy 100 gramów w cenie 8,99 złotych w Tesco,
  • 3 opakowania kaszki mleczno-ryżowej BoboVita w Tesco w cenie 23,49 złotych plus puszka gratis,
  • mleko Bebiko 2 za 60 złotych w Tesco,
  • danie, deserek, obiadek Gerber 6 opakowań za 19,56 złotych w Tesco,
  • Hipp dania dla dzieci 220 gramów w Super-Pharm w cenie 5,69 złotych
  • Hipp bio kaszki dla dzieci 190 gramów w Super-Pharm w cenie 5,29 złotych,
  • soki i napoje dla dzieci Gerber 300 ml w Super-Pharm w cenie 3,99 złotych,

Akcesoria higieniczne

  • chusteczki dla dzieci Pampers Sensitiv i BabyFresh w cenie 18,79 złotych zamiast 21,99 złotych,
  • pieluchy Tesco Loves Baby Mega Pack w Tesco w cenie 2 opakowania za 50 złotych
  • pieluchy Pampers Economy Box Plus w Tesco w cenie 74,99 złotych zamiast 93,99 złotych,
  • pieluchy Pampers Premium Care w Tesco w cenie 43,99 złotych

Inne produkty

  • Avent smoczki uspojajające w Super-Pharm z kartą LifeStyle w cenie 21,99 złotych zamiast 31,99 złotych.

Czas promocji

Super-Pharm 02.10-15.10.2014

Kaufland 02.10-08.10.2014

Auchan 01-07.10.2014

PoloMarket 08.10-14.10.2014

Real 01.10-07.10.2014

Tesco 2-15.10.2014

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.