Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Promocje na produkty dla dzieci

Jakie produkty w tym tygodniu kupicie w promocyjnej cenie? Gdzie warto wybrać się na zakupy? To zdradzamy Wam poniżej.

Artykuły higieniczne

  • Pieluszki Happy różne rodzaje w cenie 29,89 zamiast 38,89 w marketach Auchan
  • Pampers Active Baby pieluchy dla dzieci różne rodzaje w cenie 59,79 zamiast 67,95 oraz pieluchy Pamper Premium Care w cenie 59,79 za opakowanie w marketach Real natomiat Super-Pharma oferuje pieluszki Pamper Premium Care dwa opakowania w cenie 87,99 (cena z kartą LifeStyle). Natomiast pieluszki Pampers Active Baby w Tesco można otrzymac w cenie 79,99  zamiast 119,99.
  • Chusteczki nawilżone Pampers 4 w cenie 3 za 26,95 w sieci sklepów Real, natomiast w Super-Pharma chusteczki nawilżone Pampers 2 opakowania za 11,99, gdzie wcześniej kosztowały 13,99
  • Pieluszki Pamper Slep&Play w marketach Carrefour za 26,59 różne rodzaje
  • Wybrane produkcji do pielęgnacji dziecka Bambino 20% taniej w Super-Pharma
  • Produkty Perfekt Mama cała seria w Super-Pharma 20% taniej

Produkty spożywcze

  • Kaszka ryżowa dla dzieci BoboVita  4 w cenie 3, gdzie jedna sztuka kosztuje 4,49 w markecie Real
  • Deser dla dzieci BoboVita opak. 190g w marketach Real oferowany jest w cenie 2,86za sztubę w przypadku zakupienia 3 w cenie 2 opakowań
  • Danie dla dzieci Gerber 130g za 2,77 kupując 4 w cenie 3 w marketach Real
  • Danie dla dzieci Hipp 190g w marketach Carrefour w cenie 4,49
  • Mleko modyfikowane w proszku 350g Bebiko Junior różne rodzaje w cenie 12,49 zamiast 13,49 w Super-Pharma.
  • Mleko Bebilon Junior 1,2 kilograma za 56,79 zamiast 60 złotych w Tesco.
  • Hipp Bio deserek owocowy różne rodzaje 160g w cenie 4,69 (z kartą LifeStyle) w Super-Pharma
  • Danonki o smaku waniliowym lub truskawkowym 100g w marketach Polo-Market za 1,69
  • Deserek dla dzieci różne rodzaje BoboVita 2x125g w cenie 4,59 w Polo-Market

Zabawki, odzież

  • Jeździk Kubuś Puchatek w marketach Real w cenie 89,95 zamiast 139
  • Tablica magnetyczna w marketach Carrefour za 19,99
  • Lalka Barbie księżniczka i jednorożec w Tesco w cenie 69,99 zamiast 139,99.
  • Lego City 4206 w Tesco w cenie 79,99 zamiast 159,99.
  • Lalka w nosidełku Emii w Tesco w cenie 44,99 zamiast 89,99.

Czas promocji

Auchan 31.10-06.11.2012
Real 31.10-07.11.2012
Carrefour 31.10-05.11.2012
Super-Pharma 04-14.11.2012
Polo-Market 31.10-06.11.2012

Tesco 2.11-7.11.2012

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Ewa Ewa

    pieluszki Pampers Active Baby w Tesco można otrzymac w cenie 119,99 zamiast 79,99.- chyba błąd co? :) bo promocja to raczej średnia by była ;p

    • sosrodzice sosrodzice

      Ewo, jasne, że błąd :) Poprawione. Dziękujemy za czujność :)