Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Promocje na artykuły dla dzieci

Bez jakich produktów nie jesteś w stanie się obejść? Zobacz, gdzie otrzymasz pieluchy, chusteczki nawilżane i dania dla dzieci w najniższych cenach. Zapraszamy do przeglądania naszego zestawienia.

Produkty spożywcze

  • mleko dla dzieci Hipp Bio w Realu w cenie 34,99 złotych zamiast 46,99 złotych
  • mleko Bebiko 600 g w Tesco w cenie 22,99 złotych zamiast 24,99 złotych.
  • mleko Gerber 2 lub 3 w Super-Pharm w cenie 13,99 złotych.
  • mleko Enfamil w Tesco w cenie 45,99 złotych zamiast 52,99 złotych za 800 gramowe opakowanie.
  • sok, nektar dla dzieci Hipp w Kauflandzie w cenie 2,49 złotych. Natomiast takie same soki w większej butelce (500 ml) w Realu w cenie 5,49 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle w Realu w cenie 6,79 złotych.
  • kaszka ryżowa Bobovita 180 g w Tesco w cenie 4,99 złotych zamiast 5,69 złotych.
  • deser dla dzieci Bobovita w Carrefour 190g 4 w cenie 3. Kupując 4 słoiczki, za jeden zapłacimy 2,99 złotych. W Tesco dwa słoiczki dania Bobovita za 9 złotych.
  • deser Hipp 2 razy 125 g w Tesco w cenie 5,39 złotych. Natomiast w Rossmannie deserki Hipp w cenie 4,59 zamiast 5,19 złotych.
  • danie dla dzieci Gerber 190 g w Carrefour w cenie 4,49 złotych. Natomiast w Tesco przy zakupie 3 sztuk zapłacimy 13 złotych. W Drogerii Super-Pharm dania Gerber w cenie 4,99 złotych.
  • deser dla dzieci Gerber 190 g w Tesco przy zakupie 3 sztuk zapłacimy 14 złotych.
  • dania i deserki dla dzieci Gerber 130 g w Realu w cenie 2,79 złotych.
  • dania dla dzieci Bobovita w Realu 3 w cenie 2, przy zakupie 3 sztuk jeden słoiczek kosztuje 4,33złotych. Natomiast w Rossmannie dowolny obiadek Bobovita w cenie 4,69 złotych a drugi 50% taniej.
  • herbatka z sokiem Hipp 2 razy 500 ml w Tesco w cenie 7,49 złotych za komplet, a w Super-Pharm w cenie 8,99 złotych.

Artykuły higieniczne

  • pieluchy Pampers Active Baby w Kauflandzie w cenie 32,99 złotych zamiast 49,99 złotych. Natomiast w Drogerii Natura te same pieluszki kosztują 37,99 złotych. Z kolei w Lidlu pieluchy te od poniedziałku 15.07 w cenie 29,99 złotych.
  • pieluchy Pampers Active Baby w opakowaniu New Box w Tesco w cenie 69,99 złotych.
  • pieluchy Pampers Premium Care w Super-Pharm w cenie 39,99 złotych zamiast 49,99 złotych.
  • pieluchy dla dzieci Pampers Sleep& Play w Realu w cenie 24,98 złotych za opakowanie przy zakupie dwóch opakowań.
  • pieluchy Happy różne rodzaje w Polo Market w cenie 24,99 złotych zamiast 39,99 złotych.
  • pieluszki Babydream do pływania w Rossmannie w cenie 12,99 złotych.
  • pieluszki do pływania Huggies w Super-Pharm w cenie 17,99 złotych zamiast 28,99 złotych.
  • chusteczki nawilżane Pampers w Tesco 24,99 złotych za 6 opakowań: zamiast 34,99 złotych.
  • kosmetyki dla dzieci Nivea Baby w Realu w cenie 13,99 złotych. W Rossmannie w cenie 13,49 złotych.
  • płyn do kąpieli Johnson’s Baby 500 ml w Tesco w cenie 14,99 złotych zamiast 19,99 złotych
  • chusteczki nawilżane Johnson’s Baby w Tesco w cenie 9,99 złotych za dwa opakowania.
  • chusteczki nawilżane Celaninc Kindii w Tesco w cenie 18,99 złotych za 4 opakowania zamiast 26,99 złotych. Za 5 opakowań w Rossmannie zapłacimy 19,99 złotych. W Super-Pharm pojedyncza paczka w cenie 4,49 złotych.
  • chusteczki Babydream 2 razy po 80 sztuk w cenie 6,99 złotych w Rossmannie.
  • Bobini płyn do kąpieli w Rossmannie w cenie 7,49 złotych za 500 ml.
  • Nivea Baby krem ochronny na słońce faktor 30 w Rossmannie w cenie 19,99 złotych zamiast 30,99.

Zabawki i akcesoria

  • rowerek biegowy drewniany w Carrefour w cenie 99, 99 złotych
  • piaskownica plastikowa w Realu w cenie 42,95 złotych zamiast 59 złotych.
  • Mata rozwojowa Piramida w Tesco za 50% ceny: zamiast 249,99 złotych zapłacimy 124,99 złotych.
  • od 11 do 31.07 wszystkie akcesoria  Canpol Babies Basic 30% taniej.
  • Od 11 do 31.07 w Tesco kupując dwa smoczki na butelki lub uspokajające NUK przy kasie 30% taniej.
  • Od 11.07 do 7.08 w Tesco przy zakupie produktów Tommee Tippee za min. 50 złotych 20% rabat przy kasie.
  • Od 11.07 do 24.07.2013 w Tesco zabawki dla przedszkolaka marek vtech, Fisher-Price, imaginext, Tomek i przyjaciele, Carousel i Tesco 30% taniej.
  • zawieszka moja przyjaciółka Emily lub Piszczący Szczeniaczek w Tesco w cenie 34,99 złotych zamiast 49,99 złotych.
  • niania elektroniczna Tomy w Tesco w cenie 129,99 złotych zamiast 189,99 złotych.
  • W Tesco odzież niemowlęca 30% taniej.
  • Lovi butelka 250 ml w Rossmannie w cenie 22,99 złotych zamiast 26,99 złotych.

Czas promocji
Kaufland 11.07-17.07.2013
Auchan 03.07-16.07.2013
Netto 08.07-14.07.2013
Carrefour 10-15.07.2013
Real 11-17.07.2013
Tesco 11-17.07.2013
Polo Market 10-16.07.2013
Drogeria Natura 4-17.07.2013
Rossmann od 12.07.2013
Super-Pharm 11.07-24.07.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Mama Mama

    Czy promocje Tesco, dotyczą wszystkich ich sklepów czy tylko wybranych?

  2. MartaB MartaB

    Trzeba sie wybrac do Lidla po pieluszki:))