Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Promocje – czyli kupuj z sosrodzice.pl

Gdzie najlepiej robić zakupy, by nie przepłacać? Co tydzień publikujemy listę stworzoną na podstawie ofert z najpopularniejszych marketów. Sprawdź i wybierz się na zakupy. Jeśli tylko chcesz, wydrukuj i miej naszą listę pod ręką.

Produkty spożywcze

  • mleko Bebiko 3,4 w Kauflandzie w cenie 27,49 złotych zamiast 37,39 złotych za 800 gramów, mleko Bebiko 2 razy 800 gramów w Tesco w cenie 69,99 złotych, z kartą Clubcard 65,99 złotych.
  • deser dla dzieci Gerber w Realu w cenie 2,69 złotych,
  • deserki BoboVita w Super-Pharm 2+1 za grosz (125 g),
  • kaszka BoboVita 230 gramów w Auchan w cenie 3,40 złotych, drugi produkt 50% taniej,
  • Hipp dania dla dzieci 250 gramów w Super-Pharm w cenie 7,49 złotych z kartą LifeStyle,
  • Hipp mleko dla dzieci 800 gramów w Super-Pharm w cenie 43,99 złotych,

Akcesoria higieniczne

  • proszek do prania ubrań Jelp w Kauflandzie 2,24 kg w cenie 29,99 złotych zamiast 37,99 złotych
  • pieluszki Happy różne rodzaje w Auchan w cenie 32,99 złotych zamiast 35,99 złotych,
  • pieluszki Pampers Active Baby Dry w Super-Pharm w cenie 29,99 złotych zamiast 31,99 złotych,
  • Cleanic Kindii płatki dla dzieci w Super-Pharm w cenie 5,99 złotych zamiast 8,99 złotych,
  • Cleanic Kindii patyczki w Super-Pharm w cenie 2,69 złotych zamiast 3,99 złotych,
  • Cleanic Kindii chusteczki nawilżane w Super-Pharm w cenie 16,49 złotych za 4 opakowania oraz 11,99 złotych za 3 opakowania,
  • Emolium emulsja do kąpieli 200 lub 400 ml w Super-Pharm 30% taniej,

Zabawki i dodatki

  • Nuk wszystkie smoczki uspokajające w Super-Pharm 30% taniej,

Czas promocji

Kaufland 21-28.08.2014

Super-Pharm 14-27.08.2014

Real 21-27.08.2014

Tesco 21-27.08.2014

Auchan 21.08-27.08.2014

Polo Market 20.08-26.08.2014

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.