Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Promocje dla najmłodszych. Gdzie najtaniej zabawki?

W tym tygodniu gazetki promocyjne zdominowały zabawki i różne pomysły na prezenty pod choinkę. Nic dziwnego, w końcu święta tuż tuż…

Produkty spożywcze

  • Bebilon mleko modyfikowane w Carrefour 1,2 kg w cenie 58,89.
  • Nestle deserek w cenie 8,99 zamiast 10,99 w Rossmannie.
  • Enfamil Premium mleko modyfikowane w Rossmannie w cenie 41,99 zamiast 47,99.
  • Mleko Bebiko w Tesco dwa opakowania za 24 złote.
  • Kaszka mleczno-ryżowa Bobovita dwa razy po 230 gramów w Tesco w cenie 14,69.
  • Deserki gerber 4 w cenie 3 w Tesco
  • Soki Bobo Frut 4 w cenie 3 w Tesco.

Produkty higieniczne

  • Pieluchy dla dzieci Pampers Premium Care 38,99 zamiast 47,99 w Kauflandzie.
  • Pieluchy Huggies w Carrefour w cenie 37,89. W Tesco za 128 sztuk 59,99 zamiast 84,99.
  • Pieluszki Babydream w cenie 19,99 zamiast 21,99 w Rossmannie. Rozmiar Newborn w Rossmannie w cenie 12,99.
  • Szampon dla dzieci Nivea Baby 200 ml w cenie 7,99 zamiast 9,29 złotych.
  • Huggies chusteczki nawilżane 12,99 zamiast 13,99 w Rossmannie.
  • Sudocrem w Rossmannie (125g) w cenie 17,99 zamiast 21,99.
  • Kosmetyki Hipp i Johnson&Johnson w Tesco 20% taniej.

Zabawki i akcesoria

  • Lego Duplo wywrotka w Carrefour w cenie 49,99 zamiast 79,99.
  • Pluszowy Zygzak McQueen w cenie 19,99 w Netto
  • Mała Stylistka w Netto w cenie 39,99.
  • Lampka nocna żółw projektor gwiazd w Netto w cenie 34,99.
  • Butelka Avent w Rossmannie w cenie 29,99 zamiast 39,99.
  • Samochód ciężarowy Wader w cenie 38,99 w Polo Market
  • Zestaw klocków Lego Duplo XXL w Realu w cenie 135 zamiast 229.
  • Fabryka cukierków Play Doh w Realu w cenie 83,35 zamiast 129 złotych.
  • Ponad 1000 zabawek w Tesco 50% taniej, na przykład dwujęzyczny szczeniaczek uczniaczek Fisher Price w cenie 89,99 zamiast 179,99, a Lalka Emmi w nosidełku w cenie 39,99 zamiast 89,99.
  • Ciastolina Play Doh Safari w Lidlu w cenie 66 złotych.
  • Zegar ścienny z aplikacjami bajkowymi w Lidlu w cenie 19,99.

Czas obowiązywania promocji
Kaufland 20.12.2012 -24.12.2012
Carreofour 19-24.12.2012
Netto 17.12-24.12.2012
Rossmann od 14.12.2012
Real 20-24.12.2012
Auchan 19.12-24.12.2012
Polo Market 12-26.12.2012
Tesco 18.12-24.12.2012
Lidl o 17.12.2012

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.