„Próbowałam już wszystkiego” Isabelle Filliozat

JUŻ WKRÓTCE W KSIĘGARNI WYDAWNICTWA ESPRIT:

Ataki furii w hipermarkecie, ignorowanie zakazów, bójki między rodzeństwem, bałagan w pokoju i nocne wrzaski – zachowania, które zwykle uznajemy za przejaw buntu lub arogancji, tak naprawdę często wynikają z danego etapu rozwoju mózgu dziecka. To nie znaczy jednak, że nie można im przeciwdziałać czy ich uniknąć!

probowalam juz wszystkiego 1Isabelle Filliozat, autorka znakomitego poradnika „W sercu emocji dziecka”, oraz Anouk Dubois przedstawiają w formie zabawnej, opatrzonej rysunkami książki przykłady postaw pozytywnego rodzicielstwa. Dzięki radom tych doświadczonych mam przekonasz się, że jeśli tylko poświęcisz dziecku odrobinę uwagi w krytycznych momentach, wasze codzienne życie stanie się o wiele łatwiejsze i radośniejsze.

Jeśli próbowałaś już wszystkiego i dalej nie wiesz, jak opanować swoje niegrzeczne, wrzeszczące wniebogłosy dziecko, sięgnij po ten wyjątkowy, przejrzysty poradnik – rozwiązania problemów wychowawczych są o wiele prostsze, niż myślisz!

Sosrodzice.pl objął patronatem tę książkę.

Premiera „Próbowałam już wszystkiego” Isabelle Filliozat 23.05.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. mamakacpra mamakacpra

    książka na pewno zagości w mojej biblioteczce, aż się przestraszyłam, kiedy w parku ojciec dziecka z ziemi nie mógł oderwać, a to darło się w nieboglosy, i oczywiście „wstań bo klapsiora dostaniesz takiego, że ci się odechce!”……

    • Dorota Dorota

      Myślę, że warta uwagi. Niedługo pojawi się na stronie recenzja :)