Prezent na Mikołajki dla koleżanki z pracy ? To nie problem ! Zainspiruj się naszymi pomysłami na drobne upominki

Inf. prasowa komentarzy: 0

Wielkimi krokami zbliżają się one – Mikołajki. Kolejna okazja do obdarowania kogoś prezentem. Bo kto nie lubi prezentów? W szczególności takich od Mikołaja! Prezent mikołajkowy dla niej wcale nie musi być problematyczny. Zazwyczaj myślimy o kosmetykach, pluszowych misiach, biżuterii, kwiatach – jednak ile można obdarowywać kogoś tym samym? Banały zostawmy na inne okazje. Warto wykazać się kreatywnością – obdarowana osoba na pewno doceni voucher na jakąś atrakcję, lub zabieg, czy też kurs. Wtedy od razu wiadomo, że ktoś dobrze zastanowił się nad tym, co dana osoba lubi i włożył w prezent całe serce. Ma to oczywisty przekaz – lubię Cię, zależy mi na tej relacji, chcę żebyś się odprężyła/rozerwała. Kolejny krok ku wzmocnieniu więzi. Dobrym pomysłem jest też voucher do zrealizowania we dwoje – można w ten sposób stworzyć okazję do przeżycia niezapomnianej przygody, którą będziecie wspólnie wspominać przez lata.

Prezenty mikołajkowe dla niej – coś dobrego na każdy temperament

Jeśli chcesz obdarować raczej osobę spokojną, lubiącą się relaksować, lub potrzebującą odpoczynku – polecamy voucher do salonu SPA, gdzie z pewnością zostanie rozpieszczona. Może koleżanka jest miłośniczką dobrego jedzenia i tutaj fantastycznym pomysłem będzie voucher do restauracji z kuchnią polską – to nie tylko sposób na spróbowanie czegoś w nowym wydaniu, ale i dzień odpoczynku od gotowania – no kto by nie chciał? Jeśli polska kuchnia będzie zbyt banalną – rozważ voucher do restauracji z kuchnią włoską. Dla tych potrzebujących aktywności również znajdzie się coś niepowtarzalnego – może voucher na lekcję tańca albo karnet do wrotkarni? Jeśli koleżanka ma dryg muzyczny, ucieszyć może ją indywidualna lekcja gry na gitarze, czy lekcja śpiewu. 

Osoba która nie boi się nowych wyzwań i zawsze jest pierwsza do wypróbowania czegoś, odnajdzie się podczas archery tag. Jest to gra, która przypomina paintball, ale używa się do niej łuki i strzały (oczywiście specjalnie zakończone, aby nie zrobić nikomu krzywdy). Brzmi świetnie, prawda? A to tylko kilka opcji, które mogą nakierować Cię na ten odpowiedni trop, wyjątkowego prezentu – nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby podarować też dwa vouchery na różne atrakcje – na przykład do restauracji i na masaż? Pamiętaj tylko, aby bazować na zainteresowaniach obdarowanego, nie na swoich, aby uniknąć wpadki.

Prezenty mikołajkowe, które zrealizujecie we dwoje!

Cudownie jest, gdy możemy dzielić się z kimś przeżyciami – dlatego dużo voucherów prezentowych zaprojektowanych jest tak, aby można wykorzystać je we dwoje. Co może być świetną propozycją na prezent dla dziewczyny? Escape room to fantastyczna opcja dla każdego, kto lubi łamigłówki i wyzwania – albo dla kogoś, kogo ciężko zaskoczyć. Z pewnością takie wydarzenie zapadnie w pamięć! Dodatkowo, można też zastanowić się nad seansem w grocie solnej, jako prezent dla dwojga. W okresie zimowym nie jest trudno o infekcje, a takie miejsce skutecznie pomoże nam się zrelaksować i zadbać o drogi oddechowe. A gdy w głowie coś oryginalnego, co na długo zostanie w pamięci – lot balonem dla dwojga sprawdzi się idealnie. Jest to bezpieczna atrakcja, która zarazem zapiera dech w piersiach – w końcu z wysokości widok musi być obłędny! Wystarczająco dużo adrenaliny zapewni też jazda off road – w końcu kto powiedział, że odpoczywać trzeba tylko podczas masaży i wizyt w SPA? Oczywiście nie negujemy, bo są to również dobre propozycje dla kogoś, kto lubi spędzać czas trochę spokojniej, ale szalona przygoda w aucie terenowym także pomoże oderwać się od codzienności!

Zatroszcz się o bliską osobę – z pewnością to doceni!

Vouchery na różne atrakcje to świetny pomysł na prezent, ponieważ – jest oryginalny, pozwala dopasować coś w stu procentach do osoby, którą chcemy obdarować, przez co będzie o nas pamiętać na długo. Jednak prezenty materialne, w formie książek, szalików, kosmetyków – także mogą sprawić radość, ale wspomnienia, jakie możemy podarować razem z kuponem na coś konkretnego – zostaną do końca życia.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*