Prezent dla Mamy na ostatnią chwilę? Kilka propozycji

Istnieje wiele okazji do tego, by obdarowywać jedną z najważniejszych osób w naszym życiu – Mamę: urodziny, imieniny, święta, ale również Dzień Mamy. Nie zawsze mamy jednak wystarczająco dużo czasu na poszukiwanie odpowiedniego prezentu. Na szczęście są upominki, które nie wymagają wiele zachodu. Jaki prezent dla Mamy na ostatnią chwilę możemy zorganizować? Oto kilka pomysłów.

Prezent na ostatnią chwilę. Karnet do teatru, bilety do kina

Nic tak nie łączy jak wspólne wspomnienia. Zamiast kolejnego bukietu kwiatów warto podarować Mamie bilety do kina lub też wejściówki do teatru, oczywiście dwa – dla Mamy i Córki.

Wystarczy wybrać dogodny termin i gotowe. W wielu placówkach bilety zakupimy online.

prezent dla mamy na ostatnią chwilę

Prezent dla Mamy na ostatnią chwilę. Day SPA

Nie ma takiej mamy, która nie doceniłaby świętego spokoju. Nie potrzeba wiele, by go jej sprezentować. Wystarczy wybór dobrego pakietu SPA, który pozwoli zrelaksować się w miłym wnętrzu, oddając się w ręce doświadczonej osoby.

A może masz ochotę udać się do SPA razem z mamą? Wiele centrum SPA oferuje taką opcję, kusząc bogatym pakietem różnych zabiegów.

Prezent dla Mamy na ostatnią chwilę. Sesja zdjęciowa

Rodzinna sesja zdjęciowa w pięknej scenerii? Maj i początek czerwca zachęcają, by wyjść w plener i uchwycić piękne chwile. Możesz zdecydować się na sesję, w której będziesz brała udział Ty, Twoja Mama i dzieci. Można również wybrać inaczej i zorganizować sesję babci z samymi wnukami.

To świetny pomysł na udaną zabawę!

Prezent na ostatnią chwilę. Gra planszowa

A gdyby kupić Mamie grę planszową? Taką, w którą będzie mogła zagrać z mężem lub dziećmi?

Na rynku jest wiele propozycji planszówek dla dorosłych i osób w różnym wieku, w które mogą grać całe rodziny. Z polecanych warto wymienić Milionerów, odwołujących się do popularnego teleturnieju telewizyjnego, czy 5 sekund – grę sprawdzającą refleks i wywołującą salwy śmiechu.

A może puzzle?

Puzzle się nigdy nie starzeją. Z roku na rok dostępne są w coraz ciekawszych wersjach, także przestrzennych.

Nie muszą przedstawić nieznanych panoram, ale miejsca, o których odwiedzeniu marzy Mama lub z którymi wiążą się ciekawe wspomnienia.

Prezent dla Mamy na ostatnią chwilę. Kolacja w ciemności

Byłaś kiedyś na kolacji w ciemności?

Sprawdź, czy w Twojej miejscowości można skorzystać z takiej atrakcji. Najczęściej kolacje, podczas których niczego nie widzimy, oferują hotele i lepsze restauracje. Doświadczenie niesamowite. Kelner z noktowizorem wprowadza gości do sali, pomaga usiąść, a później korzystając z dłoni i zmysłu dotyku, odnajduje się talerz, widelec i spożywa serwowane posiłki. Oczywiście nikt nie zdradza, co jest na talerzu, trzeba się tego domyślić. Na koniec rozmawia się z kucharzem o swoich przeżyciach.

Kolacja w ciemności nie jest dostępna w Twoim miejscu zamieszkania? Wybierzcie się z mamą na kolację lub obiad do ulubionej restauracji i po prostu spędźcie w miłej atmosferze kilka chwil.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.