Poradzić sobie ze stratą….niesamowite zdjęcie

W 2011 roku Katy Patten i jej mąż szczęśliwie spodziewali się bliźniąt. W 23 tygodniu ciąży ich świat zadrżał, cegiełka po cegiełce osuwał się, strasząc najczarniejszą wizją. Poród przedwczesny na tym etapie nie wróżył niczego dobrego.

Pierwszy urodził się Aiden. Dwa dni później Gavin. Obaj chłopcy przyszli na świat ze sprawnie bijącymi serduszkami, ale nie oddychający samodzielnie. Lekarze walczyli o przetrwanie dzieci, niestety nie udało się. Chłopcy zmarli.

Katy i jej mąż, jak tysiące innych rodziców, przeszli przez żałobę. Jak wielu innych nie chcieli zapomnieć swoich dzieci. Dlatego zdecydowali się na wykonanie tego zdjęcia. Ich cel był prosty – „chcieliśmy w końcu mieć zdjęcie rodzinne”. Teraz wisi w ważnym miejscu w ich domu. Tam, gdzie wszyscy kilkakrotnie w ciągu dnia mogą na nie zerkać.

Fireplace

Linda Gittins, właściciel Lulu B. Fotografia w Elm Grove, Wisconsin, stworzyła dla Katy i jej rodziny unikalne zdjęcie, sięgając po cień czteroletniego dziecka sąsiada – rówieśnika bliźniąt Katy. Dzięki temu fotografia ich rodziny może być kompletna…
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. klara klara

  Ze śmiercią dziecka nie można sobie poradzić….można najwyżej próbować żyć dalej

  • t.vik t.vik

   To fakt. Ale ktoś, kto nie przeszedł straty dziecka, nigdy tego w pełni nie zrozumie i może pomyśleć, że się czepiamy sfomułowań.

 2. Kasia Kasia

  wzruszylam sie i to bardzo:( wyciska lzy to zdjecie:)

 3. Ewa Ewa

  Piękne zdjęcie

 4. Ilona Ilona

  Piękne