Pomysł na prezent na Dzień Taty na ostatnią chwilę

Dzień Ojca wypada 23 czerwca. Czas najwyższy, by pomyśleć o prezencie. Nie trzeba wydawać na niego pół wypłaty, może być skromnie, ale stylowo. Najważniejsze to poświęcić trochę czasu, by przygotować coś niepowtarzalnego.

Tatusiowy torcikowy debiut

Niezależnie od tego, czy tatuś przeżywa swoje pierwsze czy kolejne święto, wraz z maluchem można odliczyć, który to Dzień Ojca w jego życiu i przygotować tort. Zaletą tego rozwiązania będzie to, że przygotowywanie takiej niespodzianki to frajda dla malucha i wszystkich uczestniczących w pieczeniu. Poniżej ciekawa propozycja, którą można modyfikować zgodnie z uznaniem, zapełniając środek na przykład owocami, czy jeszcze ciekawiej: wkładając do środka jakiś drobiazg, na przykład małą ramkę ze wspólnym zdjęciem, czy wcześniej przygotowany brelok ze zdjęciem dziecka. Górę torciku można udekorować świeczką o wybranej cyfrze określającej „tatusiowy staż”.

65616_304506226347105_2100677109_n

Laurka jak malowana

Razem z dziećmi można przygotować laurkę. Będzie świetną pamiątką na lata. Jeśli chcemy, możemy ją włożyć do antyramy i w ten sposób przygotować ją do powieszenia w gabinecie czy miejscu pracy taty. Pomysłów są setki. Wiele inspirujących propozycji wykorzystuje odciski stópek i rączek maluszka. Tego typu laurki dodatkowo rozczulają po latach, kiedy uświadamiamy sobie, patrząc na nie, jak szybki rosną dzieci.

970387_321852634612464_1765040361_n

 Sesja

Jeśli zadziałamy wystarczająco szybko, dzwoniąc w odpowiednie miejsca, wszystko może się udać. Dobry fotograf będzie miał sporo propozycji. Sami również możemy pomyśleć, jak powinna wyglądać sesja specjalnie dla taty. Może tak jak poniżej?

983842_321153171349077_1092143893_n

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Agnieszka Agnieszka

  K: Śliczna jest ta laurka z odciśniętych stópek :)

 2. Agnieszka Agnieszka

  K: Śliczna jest ta laurka z odciśniętych stópek :)

 3. Ania Ania

  Ciekawe propozycje ja znalazłam w tym filmie na youtube.
  Ja sama wybrałam torbe na dokumenty!

  https://www.youtube.com/watch?v=4nQHAHJKwyE

 4. Iwona Iwona

  Ten motylek jest przepiękny :) Taki prosty, a taki niebanalny. Super.