Polska szkoła za granicą

Dzisiaj dzieci polskiego pochodzenia wychowują się w wielu miejscach na całym świecie. Emigracja stała się częścią życia, czymś naturalnym i społecznie akceptowalnym. Mimo to, wielu rodziców oprócz przekazania wiedzy w obcym języku, pragnie nauczyć dziecko również polskiego.

Niestety w wielu miejscach na świecie jest to trudne, wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, jest skomplikowane z punktu organizacyjnego, a do tego kosztowne. Dlatego możliwość bezpłatnej nauki online jest bardzo kusząca. Zwłaszcza jeśli na co dzień można ją pogodzić z obowiązkami całej rodziny.

Polska Szkoła Internetowa – dla kogo?

Polska Szkoła Internetowa jest dedykowana uczniom szkoły podstawowej (dla dzieci od 6 do 12 lat) oraz gimnazjalnej (dla młodzieży od 13 do 15 lat). Dodatkowo mogą w niej odbyć naukę dzieci 5-letnie w zakresie klasy zerowej.

Zalety szkoły internetowej

Polska szkoła internetowa pozwala na naukę o dowolnej porze w wybranym miejscu. Online można uczyć się języka polskiego, angielskiego, historii, fizyki, chemii, matematyki, itd. Liczba przedmiotów w klasach wyższych jest większa, a w niższych mniejsza.

Egzamin i świadectwo

Pod koniec każdego etapu nauczania uczeń przystępuje do egzaminu (istnieje możliwość skorzystania z egzaminu poprawkowego). Na koniec otrzymuje świadectwo, będące potwierdzeniem zdobytych przez niego umiejętności.

Rekrutacja

Rekrutacja na rok 2014/2015 trwa. Zapisy trwają do 16 maja 2014.

W szkole można rozpocząć naukę na dowolnym poziomie, po przejściu wymagań formalnych i kwalifikacyjnych. Wszystkie materiały zostały przygotowane zgodnie z aktualnym prawem przy współpracy z wydawnictwami szkolnymi.

Szczegóły: http://www.polskaszkolainternetowa.pl/

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.