Pluszowa grzechotka z gryzakiem Żyrafka Canpol

Żyrafka Canpolu to sympatyczna, pluszowa, żółciutka przytulanka wykonana z miękkiego i bezpiecznego dla maluszka materiału. Zabawka wewnątrz posiada grzechotkę , na szyjce brzęczące obręcze, zaś na brzuszku lusterko.

zyrafaŻyrafka jest pełna interaktywnych elementów, na główce znajdziemy 3 kolorowe tasiemki, zaś na końcu tułowia rozciągliwy ogonek. Kopytka żyrafki maja pełnić formę gryzaka, co jest szczególnie ważne przy ząbkującym niemowlaku.

Zabawka została wyposażona w wygodne zapięcie, które umożliwia przymocowanie do łóżeczka czy wózka. Dodatkowym atutem są wyszywane ciapki, oczka, buzia. Mocowania te powodują, że zabawka jest bezpieczna i nie ma możliwości połknięcia żadnego z elementów.

Całość można prać w pralce i nie zmienia to w żaden sposób jakości produktu.
Dość istotną wadą zabawki jest jej cena ok 40 zł, nieco zawyżona mimo interaktywnych elementów, które zawiera.

Ogólna ocena

 

Wioleta 30-letnia mama trzyletniego Wojtusia. Absolwentka studiów pedagogicznych. Z zamiłowaniem pochłania wszelką wiedzę na temat wychowywania dzieci, gotowania oraz dziedzin kosmetyki. Zagorzała zwolenniczka karmienia piersią i jak najczęstszego chwalenia dzieci. Wyznaje zasadę: "Słuchaj dobrych rad, ale postępuj zgodnie z matczynym instynktem".

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.