Plasterki Salvequick Minionki – pierwsza pomoc w przypadku skaleczeń

Dzieci aktywnie poznające świat w trakcie zabaw na świeżym powietrzu są szczególnie narażone na zadrapania, siniaki i uszkodzenia ciągłości skóry. Nieraz dochodzi do sytuacji, kiedy kolano krwawi, łokieć zostaje uszkodzony, wtedy potrzeba pospieszyć z szybką i zdecydowaną pomocą. Maluch może mocno przeżywać upadek, płakać, lamentować i naprawdę się martwić o to, czy skóra powróci do stanu wyjściowego.

Gdy głośno rozpacza, zazwyczaj tłumaczenia i przekonywania do niego nie trafiają…

minionki-plastry

W takich sytuacjach przydają się mali rodzicielscy pomocnicy, na przykład plasterki Salvequick, które dostępne są w sprzedaży z kolorowymi i przyjaznymi rysunkami przedstawiającymi Minionki. Jak sprawdzają się w praktyce?

SONY DSC

Minionki plasterki dla dzieci

Testujemy je wraz z dwuletnią ochotniczką.

plasterki Minionki

Nasza Mała Testerka i plasterki

Plasterki dostępne są w opakowaniu liczącym 20 sztuk, poszczególnie plastry nieznacznie różnią się rozmiarami. Wszystkie ozdobione są kolorowymi grafikami. Zamknięte są w łatwych do otwarcia listkach – nie trzeba ich rozrywać, same świetnie odchodzą, dzięki temu używanie plasterków jest bardzo wygodne. Z dotarciem do plastra jest w stanie sobie poradzić naprawdę małe dziecko. To dobrze, maluch czasami może sam pospieszyć sobie z pomocą, co sprawia, że czuje się dumny, a powód płaczu szybko przestaje mieć znaczenie…

plastry Minionki

plasterki dostępne są w różnych rozmiarach

Plastry, oprócz tego, że są bardzo delikatne podczas odrywania, świetnie trzymają skóry, a przy tym, gdy można je usunąć, nie powodują bólu.

Dlatego sprawdzają się świetnie i trudno doszukać się jakiejkolwiek słabszego punktu!

To dobry, dopracowany produkt, który spodoba się Małym i Dużym! Polecamy!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. ala ala

    ale fajne lubimy minionki ;)

  2. BB BB

    wyglądają fajnie :)

  3. Maryska Maryska

    U nas na pewno by się sprawdziły :)