Pisak 3D, 3 Doodler Start Super Mega Długopis – tak czy nie? Opinie pisak 3D

Pisak 3D Doodler to świetna zabawka dla całej rodziny. Choć producent poleca magiczny pisak dla dzieci powyżej 8 roku życia, to z długopisem radzą sobie także młodsze dzieci (w naszym przypadku pięciolatka). Długopis pozwala wyczarować wiele ciekawych rzeczy. Można korzystać z dołączonych szablonów lub stworzyć coś na własną rękę. Zabawa teoretycznie bez końca…, gdyby nie wkłady, które dość szybko się kończą….Na szczęście można je dokupić. Polecamy!

Na czym polega zabawa pisakiem 3D?

Pisaki 3D pozwalają odkryć na nowo frajdę z rysowania. Zamiast tworzyć proste, płaskie rysunki, pozwala zaprojektować przestrzenne wzory. Nam udało się za jego pomocą stworzyć okulary, które dzieci mogły założyć na nos, jak również mały domek, a także motylka i kwiatek (te dwa ostatnie wzory w wersji maksymalnie podstawowej tworzyła pięciolatka, bardziej skomplikowane projekty – ośmiolatka).

Najważniejsze zalety

  • cicha praca
  • możliwość ładowania przez USB
  • długa praca, około 60 minut bez ładowania
  • jedna temperatura pracy
  • możliwość kupowania zestawów różnych wielkości
  • możliwość dokupienia wkładów

Wady

  • krótki przewód USB
  • dość szybko wyczerpujące się wkłady
  • wysoka cena (około 200-300 złotych – w zależności od zestawu, 24 sztuki wkładu – koszt około 26 złotych)
długopis 3D

praca 5 latki

Pisak 3D opinie

Przede wszystkim pisak 3D jest bardzo wygodny w użyciu i bezpieczny. Nie nagrzewa się, minimalnie zwiększa swoją temperaturę i staje się ciepły, jednak nie wpływa to absolutnie na wygodę stosowania. Nawet końcówka nie jest gorąca, można ją dotknąć bez ryzyka poparzenia.

Sterowanie jest bardzo proste i wystarczy chwila, by opanować tę sztukę. Gdy kończy się wkład, urządzenie wydaje inny dźwięk, co stanowi sygnał, żeby go wymienić. Poza tym można obserwować, jak urządzenie „zasysa” wkład. Po włożeniu nowego wkładu z innym kolorem, jeszcze przez chwilę wydobywa się z pisaka wcześniej używana barwa.

Pisak 3D daje tak wiele możliwości, że zabawa nim jest bardzo wciągająca. Można zacząć od prostszych wzorów, poprzez trudniejsze i skończyć na okazałych budowlach 3D. Polecamy! Dla małych i dużych!

 

pisak 3D

pisak 3D

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.