Pieluszki wielorazowe PUL szop4bobo.pl

Z opisu producenta:

SONY DSC„Kieszonka one size od 3-15kg, wykonana z: strona zewnętrzna – gładka tkanina delikatna w dotyku nieprzepuszczająca wody PUL (100% poliester). Strona wewnętrzna (rzadkość na naszym rynku) jest wykonana z  100%  naturalnych materiałów tj. włókna węglowo-bambusowego idealna dla maluszków mających skłonność do uczuleń. Włókno bambusowo-węglowe jest materiałem o naturalnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybicznym, dzięki czemu zapewnia dziecku dodatkową ochronę przed ewentualnymi infekcjami układu moczowo – płciowego. Idealnie przepuszcza wilgoć do wkładki, dając dziecku uczucie suchości. W zestawie także wkład chłonny, również wykonany z włókna węglowego – wkład 4 warstwowy (dwie zewnętrzne warstwy włókno węglowe i dwie wewnętrzne warstwy mikrofibra).
Pieluszka posiada podwójne rzędy napów, co umożliwia lepsze dopasowanie pieluszki do pupy maluszka, dodatkowo delikatne gumeczki wszyte w pieluszkę dają pełną swobodę ruchów.
Wkład uzyskuje pełną chłonność po kilku praniach.”

SONY DSCTo już drugi rodzaj pieluszki Szop4bobo.pl, jaką mieliśmy okazję dla Was przetestować. Ta propozycja zdecydowanie bardziej nam się podoba. Jest w naszej ocenie lepsza od pierwszej, bo jest mniejsza, lepiej leży na pupie maluszka i nie powiększa tak bardzo jej rozmiarów.

SONY DSCPieluszka wykonana jest z delikatnych materiałów, jest chłonna i wygodna w praniu. Ma dużą ilość napów, które umożliwiają dopasowanie pieluszki do budowy maluszka.

Gumki w okolicy ud są na tyle rozciągliwe, że nie odznaczają się na skórze dziecka.

To dobry produkt dla rodziców chcących używać wielorazówek.

Jedyny minus to cena: 32 złote.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. jolama jolama

    przerzucam się na wielorazowki i mam ochote sprobowac wlasnie tych pieluszek ;)

  2. Ewelina Ewelina

    Kupiliśmy kilka na próbę i bardzo polecamy :)
    Nasz półroczny uczuleniowiec wreszcie nie ma problemów ze skórą.