Philips Avent smoczek ortodontyczny

Smoczki Avent są bardzo popularne. Wybierane są chętnie przez wielu rodziców, o czym można się przekonać na wielu forach internetowych.

Jednak czy słusznie? Czy rzeczywiście są warte swojej dość wysokiej ceny?

SONY DSC

Smoczki Avent dostępne są w dwóch wersjach: 0-6m oraz 6m-18 m oraz w wielu wersjach kolorystycznych. Wśród nich można znaleźć również smoczki podświetlane, które ułatwiają odnalezienie dziecięcego pocieszyciela w nocy (niestety tej opcji jeszcze nie sprawdziliśmy, dlatego jej nie oceniamy).

Według producenta, smoczek Avent jest propozycją wygodną i bezpieczną dla dziecka, dbającą o prawidłowy rozwój zgryzu. Dzięki wygodnej nakładce na zatrzask, dodatkowo można mieć pewność, że smoczek będzie przechowywany w czystości. Najważniejsza część smoczka wykonana jest z silikonu, odpornego na zniekształcenia. Otwory w tarczy smoczka dbają o swobodny przepływ powietrza. Tarcza jest prosta, dlatego nie odkształca się i nie odznacza na twarzy dziecka.

Smoczki można myć w zmywarce i sterylizować.

Plusem jest również prosta końcówka i brak konieczności zastanawiania się, jak (którą stroną) włożyć smoka do buzi.

Minusem jest cena (około 30 złotych za 2 sztuki). Na szczęście online można otrzymać smoczki taniej.

Plus również za dobrą dostępność. Smoczki Avent kupimy w niemal każdym sklepie z produktami dzieci.

Nasza ogólna ocena:

Mam na imię Kinga. Jestem mamą. Normalną, nie wpatrzoną przez cały dzień w dziecko, ale myślącą o prawdziwym dobru całej rodziny. Uczę się, jak kochać siebie i innych. Wiem, że mogę to osiągnąć jedynie wtedy, kiedy będę łączyć kilka ról.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. basia basia

    faktycznie może najtańsze nie są, ale za to służą długo i są bezpieczne dla dziecka. zrobili je z silikonu, a to moim zdaniem najlepszy materiał na smoczki:) no i plus za fajny design:)