A-Pectus Cream Kosmed

A-Pectus Cream to w 100% naturalny produkt do pielęgnacji brodawek w trakcie karmienia piersią. Zawiera 100% Lanolinę, czyli ma identyczny skład do wielu produktów dostępnych dla młodych mam: Ziajka, Lansinoh, Medela.

SONY DSCCena około 17 złotych nie jest ani najniższa, ani najwyższa. Przykładowo propozycja od Ziajka (przypominam ten sam skład) dostępna jest w cenie około 7 złotych (opakowanie 20 ml, czyli 0 5 ml większe niż producenta Kosmed). Natomiast przykładowo propozycja od Medeli kosztuje 44 złotych (ten sam skład, 100% lanolin). Różnice w cenach między produktami o tym samym składzie są wprost niewyobrażalne.

Produkt Kosmed może pomóc zmniejszyć bolesność brodawek i ułatwić karmienie. Choć nie jest niezbędny, to wiele mam zauważa, że znacznie poprawia komfort karmienia na początku mlecznej drogi.

SONY DSCKrem jest dostępny w wygodnej tubce, która mieści się w dłoni i dlatego bez problemu może być przenoszona w niewielkiej torebce. Niestety producent nie zadbał o zabezpieczenie opakowania typowym dla tego typu produktów „sreberkiem”, takim samym, jak można zaobserwować na paście do zębów oraz wielu kremach. Dlatego nie można mieć pewności, czy produkt nie był wcześniej stosowany, zanim trafił w nasze ręce.

Poza tym na kartoniku znalazłam niewielki błąd, zamiast „najlepiej” producent napisał „najliepiej”. Nie jest to co prawda straszna pomyłka, ale jednak sprawia wrażenie małego niedbalstwa.

Moja ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.