Osiem miesięcy to czas…na sztuczne paznokcie?

Zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej to fotografia Bryce Gruber, redaktor theluxurypost.com. Miało powstać po tym, gdy Bryce postanowiła zaproponować córce coś „ciekawego”. Jej celem była zabawa, nic więcej… bo „sztuczne paznokcie” tak fajnie stukają o blat stołu…

paznokcie małej dziewczynkiZdjęcie to wywołało wiele negatywnych komentarzy. Jego autorka tłumaczy się, że to tylko zabawa, że nie kazała córce siedzieć i czekać aż nałoży kolejne warstwy sztucznego paznokcia. Wystarczyła chwila i wszystko było gotowe. Podobnie wyglądało ściąganie paznokci. Zestaw do wykonania manicure autorka zdjęcia otrzymała za darmo i po prostu zdecydowała się go użyć.

Bryce Gruber tłumaczy, że jest „zwykłą” mamą dwójki dzieci.

Jednak czy zabawa w manicure u niemowlaka to tylko zabawa? Czy to nie przekroczenie pewnych granic?

Mnie osobiście te zdjęcie nie śmieszy. Nie wiem, w jakim celu je zrobiono. Czy w ten sposób powinna bawić się matka? Może przesadzam?

Mam na imię Kinga. Jestem mamą. Normalną, nie wpatrzoną przez cały dzień w dziecko, ale myślącą o prawdziwym dobru całej rodziny. Uczę się, jak kochać siebie i innych. Wiem, że mogę to osiągnąć jedynie wtedy, kiedy będę łączyć kilka ról.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Mama Mama

  Jeżeli jest normalną mamą dójki dzieci… to skąd pomysł t!TIPSÓW!u takiego maleństwa!! Nie poważne! :/

 2. monika06 monika06

  …”.tak fajnie stukaja o blat stolu”??? to trzebabylo dziecku dac lyzeczke i tez by postukalo, wcale nie mniej, a nie takie paskudztwo na paznokcie malenstwu nakladac!!!

 3. MartaB MartaB

  Rzeczywiscie….dalekie to od normalnosci….po co aplikowac takiemu malenstwu niepotrzebna dawke chemii??? przeciez ten paznokiec musial sie na czyms trzymac …kleje , liquidy …nie rozumiem jak mozna pozwolić aby niemowlak miał kontakt z takim swinstwem….

 4. Magda Magda

  Ale kolczyków w uszach nie widzę ;p. Pewnie miało być śmiesznie a wyszło jak wyszło :/ Brzydko to wygląda przede wszystkim

  • Mała Mała

   Właśnie, kolczyków nie ma, nawet nie zwróciłam na to uwagi :D

 5. Mika Jaworska Mika Jaworska

  Można by jeszcze biust doczepić i szpilki założyć ….. Też niczego sobie pomysł :) .