Organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®” zapraszają do wzięcia udziału w XIII edycji, która dzięki Wam na pewno nie będzie pechowa!

Konkurs „Świetlik®” jest skierowany do wszystkich uczniów szkół podstawowych, którzy są dociekliwi, kreatywni i ciekawi świata.

Jeśli lubicie eksperymenty naukowe i rozwiązywanie interesujących i zaskakujących łamigłówek, to Konkurs „Świetlik®” jest właśnie dla Was!

Organizatorem XIII edycji Konkursu jest Fundacja Akademia IBSE. W tym roku szkolnym test konkursowy „Świetlika®” odbędzie się 17 marca. Przygotujemy dla Was zestawy doświadczeń oraz pytania testowe na 8 poziomach, odpowiednio dla każdej klasy szkoły podstawowej. Doświadczenia dedykowane XIII edycji Konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej www.swietlik.edu.pl już 21 stycznia 2020 r.

Cały świetlikowy zespół troszczy się o wysoki poziom merytoryczny Konkursu. Pytania testowe dotyczą fizyki, chemii, biologii, geografii, astronomii, ekologii i elementów techniki. Przygotowania do testu konkursowego mogą stanowić ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu całej rodziny, wzbogacenie słownictwa i poszerzenie horyzontów.

Dokładamy wszelkich starań, by żmudne przygotowania uczestników zostały docenione. Nagrody w Konkursie otrzymują wszyscy laureaci oraz wyróżnieni, a każdy uczestnik otrzymuje imienny dyplom.

W XII edycji „Świetlika®” wzięło udział prawie 46 000 uczniów z 1 323 szkół. Przyznaliśmy 9 636 nagród indywidualnych.

Pamiętajcie jednak, że uczniów do Konkursu może zgłosić wyłącznie nauczyciel. Dlatego jeśli w Waszej szkole nigdy nie było „Świetlika®” koniecznie opowiedzcie o nim swoim nauczycielom! Zapisy trwają od 1 października 2019 r. do 24 lutego 2020 r.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.