Odkrywaj pełen magii świat Harry’ego Pottera!

Inf. prasowa komentarzy: 0

Lumos maxima! Niech blask dobrej zabawy rozświetli Ci drogę i poprowadzi przez niezwykły, magiczny świat, pełen klocków LEGO. Zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, znajdują się fani przygód młodego czarodzieja, stworzonego przez J.K. Rowling. Jeśli jesteś jednym z nich lub jeśli chcesz obdarować malucha udanym, magicznym prezentem, musisz poznać te propozycje. Wybierz swój zestaw LEGO i poznaj świat doskonałej zabawy.

Harry Potter i zabawa dla każdego

Klocki z serii LEGO Harry Potter to świetna zabawa, ale także doskonała przygoda i podróż przez każdy zakątek nie tylko Hogwartu, ale i całego świata czarodziejów. Każdy mały i duży Gryfon, Puchon, Krukon oraz Ślizgon znajdzie tu coś dla siebie.

Znajdziesz tu postaci z całej serii, charakterystyczne elementy, a nawet szachy czarodziejów. Możesz wybierać nie tylko spośród klocków, ale także pluszowych zabawek, breloków czy książek. Każdy zestaw LEGO zawiera nie tylko klocki, ale także dodatkowe materiały, takie jak propozycje układania. Do koloru, do wyboru.

Klocki i zabawki LEGO: figurki bohaterów

Być może jesteś fanem Czarnej Magii albo przeciwnie – Twoją misją zawsze była walka z Lordem Voldemortem. A może po prostu chcesz zebrać całą kolekcję bohaterów serii o młodym czarodzieju? Znajdziesz tu figurki wielu postaci, w tym Bellatrix, Hagrida i profesorów Hogwartu.

Nie brakuje oczywiście także Harry’ego, Rona i Hermiony. To doskonały prezent dla dziecka – małe figurki łatwo się składa, dzięki czemu są idealne na początek.

Każda z figurek ma wyjątkowo dopracowane szczegóły, dzięki czemu pięknie prezentuje się na dekoracyjnej gablocie i pozwala cieszyć się zabawką w maksymalnym stopniu.

Klocki LEGO Harry Potter: twórz niezwykłe budowle

Zabawki LEGO Harry Potter to świetny prezent dla dziecka oraz dla dorosłego fana Wizarding World. Jeśli chcesz sięgnąć po któryś zestaw LEGO, zdecydowanie wybierz niezwykłe miejsca ze świata czarodziejów.

Zacznij od peronu 9 i trzy czwarte, bo to z niego odjedziesz w magiczną podróż do Hogwartu. Następnie koniecznie odwiedź ulicę Pokątną, aby skompletować cały ekwipunek studenta. Zestaw ten zawiera ponad 5,5 tysiąca elementów – zbudowanie całości może chwilę potrwać. Tak, jak szukanie odpowiedniej różdżki.

Nie zapomnij także o Kwaterze Głównej Zakonu Feniksa położonej przy Grimmauld Place 12 ani o samym Hogwarcie. Zamek ten to fantastyczny prezent dla dziecka i dorosłego fana serii.

Klocki LEGO Harry Potter to prawdziwy pokaz architektonicznej precyzji. Modele budowli są dopracowane, łatwe w ułożeniu, a także unikatowe – zestawy zawierają po kilka tysięcy elementów, a większość z nich dodatkowo pozwala tworzyć niezwykłe historie i odtwarzać sceny z filmów i książek.

Klocki LEGO Harry Potter: odtwarzaj historie

Seria LEGO Harry Potter to nie tylko zestawy klocków, z których zbudujesz konkretne elementy. Misją jest tu przede wszystkim dobra zabawa, dlatego zestawy LEGO umożliwiają odtwarzanie scen. Wybierz na przykład zestaw, nazwany niepokojąco atakiem na Norę i pomóż rodzinie Weasley’ów obronić się przed atakiem Śmierciożerców.

Każdy zestaw LEGO zawiera szereg ułatwień, dzięki którym mali i duzi fani Harry’ego Pottera mogą bawić się jeszcze lepiej. W przypadku tego modelu jest to otwierany z jednej strony dom Weasley’ów. Zabawki LEGO powstały nie tylko po to, aby układać klocki, ale także po to, aby świetnie się przy tym bawić.

Harry Potter i świąteczne odliczanie

Niemal w każdej części przygód Harry’ego Pottera pojawia się motyw świąt, a przynajmniej zimy. Wśród zabawek i zestawów klocków nie mogło zabraknąć więc kalendarzy adwentowych. W środku czekają bohaterowie serii i elementy, dzięki którym możesz nie tylko odtwarzacz sceny z filmów i książek, ale po zebraniu wszystkich zabawek możesz zagrać w emocjonującą grę. I pamiętaj – zaklęcie confundus nie jest dozwolone podczas rozgrywki.

Zestaw, mimo że ma tylko 12 okienek do otwarcia, to kompozycja ponad 300 elementów. Na złożenie wszystkich elementów do świąt potrzeba będzie odrobiny czarów. Włącz więc klimatyczną muzykę z filmu i działaj.

Zabawa dla całej rodziny

Każdy zestaw LEGO jest łatwy do zbudowania i sprawia mnóstwo radości. Zarówno duże kolekcje, takie jak ekspres do Hogwartu albo Ministerstwo Magii, jak i mniejsze elementy, takie jak kolekcja herbów każdego z domów pozwalają świetnie spędzić czas.

Jeśli chcesz obdarować swoje dziecko jednym z modeli, pamiętaj, że jest to forma zabawy, która potrafi zaangażować całą rodzinę. Przygotuj się na to, że możesz nawet zarazić się miłością do serii przygód Harry’ego Pottera.

Klocki LEGO Harry Potter to nie tylko prezent dla dziecka

Zabawki LEGO sprawiają mnóstwo frajdy nie tylko maluchom, ale i dorosłym fanom budowania modeli z klocków. Unikatowość zestawów z serii Harry Potter pozwala nie tylko stworzyć ciekawe kształty, ale i udekorować nimi pokój dziecka albo całe mieszkanie. Daj się więc ponieść tej magicznej przygodzie i spędź czas najlepiej jak się da.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.