„Oczami maluszka. Harmonijka”

Książeczka przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do ukończenia pierwszego roku. Szczególnie tych około dwu-trzymiesięcznych.Ustawiona w łóżeczku może skutecznie przykuwać uwagę oraz „dawać ciekawe zajęcie” na dłuższe chwile.

oczami-maluszka-harmonijka-m-iext13261242

Wszystko za sprawą czarno-białych obrazków z mocniejszymi, czerwonymi akcentami. Barwy nie zostały wybrane przypadkowo. Małe dzieci bowiem w pierwszej kolejności poznają i rozpoznają kolor czarny i biały, a następnie właśnie czerwony.

W harmonijce znajdziemy tematykę dzienną – obrazki na białym tle oraz nocną – figury na ciemnym tle. W środku znajdują się przede wszystkim przedmioty, które maluch ogląda codziennie oraz obrazki przedstawiające powszechnie znane zwierzątka.

Forma harmonijki doskonale sprawdza się ułożona w wózku, łóżeczku, czy na kocyku. Można ustawiać ją na dwie strony, jak również „wąsko” lub „szeroko”. Już sam kształt harmonijki wzbudza zainteresowanie i pobudza zmysły dziecka.

Książeczka została bardzo starannie wykonana. Można ją zamówić online lub nabyć w sklepach stacjonarnych. Cena około 22 złote.

Nasza ocena:

 

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.