Obuwie dziecięce Primigi

Primigi to dzisiaj dobrze znana włoska marka produkująca obuwie dziecięce. Swoje początki ma w latach 60-tych ubiegłego wieku. Od początku właściciele marki stawiają sobie za cel produkowanie butów wygodnych, bezpiecznych dla stopy oraz po prostu ładnych. Klienci doceniają ją również za dobry stosunek jakości do ceny.

SONY DSC

Obuwie Primigi dla dzieci otrzymamy w cenie od 150 do 200 złotych za parę (nieco tańsze od docenianych też butów Ecco). Plusem jest niezwykle staranne wykonanie, wysoka jakość i naprawdę niezwykła wygoda.

SONY DSC

Model Morine 1E, cena około 190 złotych

 

To obuwie, które służy przez dłuższy czas i nadal wygląda jak nowe.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Nati Nati

    A my z Primigow nie jestesmy zadowoleni, mielismy je w wersji sandałów i na nasze warunki eksploatacyjne sprawdzaly sie slabo

  2. Dajana Dajana

    Muszę przyznać, że trochę cena jest przesadzona jak na buty dla dziecka. Sobie nie kupuję butów w takich cenach, więc na pewno ich nie kupię.

  3. Mariolka Mariolka

    Mamy Primigi i są naszymi ulubionymi butami, bardzo trwałe, świetnie wykonane i takie wygodne. Ja polecam bez żadnych wątpliwości