O nas

Jesteśmy pierwszym portalem dla rodziców promującym racjonalne, zrównoważone rodzicielstwo. Propagującym zdrowe podejście do wychowywania dzieci. Bez wpadania w skrajności, uwzględniającym potrzeby dziecka, ale również możliwości i oczekiwania rodzica.

Odrzucamy idee poświęcania się dla dziecka. Jako rodzice nie znamy tego słowa. Jeśli rezygnujemy z pracy, to nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że chcemy. Jeśli spędzamy cały dzień przy łóżku dziecka, to nie dlatego, że taki jest nasz obowiązek, ale dlatego, że nie potrafimy inaczej – bo kochamy nasze dzieci.

Przyznajemy się do własnych słabości oraz ograniczeń. Nie odgrywamy ról idealnych rodziców. Porzucamy wszystkie z góry stworzone scenariusze. Życie jest dużo bardziej skomplikowane…Obserwujemy dzieci i próbujemy odczytywać ich wszystkie potrzeby. Jesteśmy tylko ludźmi. Staramy się, ale wiemy, że nie zawsze wychodzi.

Robimy wszystko, by nasze dzieci były szczęśliwe, ale nie kosztem własnego szczęścia. Nie popieramy wąskich ram „bycia dobrym rodzicem” kreślonych przez wiele innych portali. Nie zgadzamy się z przekonaniem, że szczęśliwe dziecko, to dziecko z zawsze wysterylizowaną butelką i smoczkiem, wyprasowanymi spodenkami, wypucowaną buzią oraz mamą na każde zawołanie.

Nie spełniamy wszystkich zachcianek dzieci. Nie dlatego, że nas nie stać na drogie zabawki…ale dlatego, że tęsknimy za widokiem dzieci piszących listy do świętego Mikołaja. Wierzymy, że zabawka, na którą trzeba dłużej poczekać, może być tą ulubioną. Lubimy, gdy nasze dzieci marzą…

Każdego dnia uczymy się, jak kochać swoje dziecko mądrze i wychować je na dobrego człowieka.

Kim jesteśmy i o czym piszemy?

Jesteśmy rodzicami, krytycznie przyglądającymi się współczesnemu rynkowi produktów dla dzieci. Opisującymi bieżące wydarzenia, podejmującymi ciekawe tematy i docierającymi do interesujących ludzi. Budujemy portal, którego brakowało nam już na etapie ciąży. Udostępniamy innym rodzicom miejsce do dyskusji i wymiany poglądów.

Sosrodzice.pl tworzymy od stycznia 2012 roku. Obecnie portal dostępny jest na drugim szablonie, z rozbudowaną funkcjonalnością, udoskonaloną grafiką.

Co znajdziesz na stronie?

Jak możesz nam pomóc?

  1. Często odwiedzaj naszą stronę.
  2. Powiedz o sosrodzice swoim znajomym.
  3. Jeśli masz czas i chęci, twórz z nami portal, pisząc dla nas artykuły.

Wydawca strony

JOTNET Jan Trzciński

Juliusza Kossaka 72/119,

85-307 Bydgoszcz

NIP: 953-24-90-222
REGON    340376130

tel.: 792 480 965

Redaktor Naczelna

Dorota Sieracka

NIP: 9532448645

340625805

dorota.sieracka@sosrodzice.pl

Reklama

Jan Trzciński

jan.trzcinski@sosrodzice.pl

tel.: 782 389 581

Sosrodzice.pl zarejestrowany jest w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem R Pr 755.