Nowa udoskonalona Cebuszka

Cebuszkę, poduszkę sprawdzającą się w okresie ciąży i karmienia piersią, mieliśmy już okazję przetestować. Recenzję możecie przeczytać tutaj. Tym razem polski producent Ceba Baby zaprosił nas do testowania nowej, udoskonalonej wersji produktu. Czym różni się nowa cebuszka od poprzedniej oraz jakie są nasze wrażenia po testowaniu? Przeczytacie dalej.

Podstawowe funkcje

Poduszka od Ceba Baby ma charakterystyczny kształt rogala, którym można swobodnie manewrować, dostosowując go do aktualnych potrzeb: układając pod głową, między nogami, pod karkiem, czy też kładąc się na niego plecami.

cebaElastyczna struktura i przesypujące się wnętrze pozwala uzyskać różne warianty ułożenia,  zwiększając jednocześnie komfort korzystania z produktu w okresie ciąży. Cebuszka ułatwia znalezienie wygodnej pozycji do snu czy do odpoczynku.
Można z niej korzystać również po porodzie, układając na niej maluszka, zwłaszcza w okresie, kiedy dziecko uczy się samo siedzieć.

Pokrowiec

Pokrowiec, dostępny w kilku kolorach, wykonany jest z miłego w dotyku weluru. Zapinany na zamek błyskawiczny bardzo szybko może być zdjęty i wyprany. Dodatkowa kieszonka umożliwia włożenie dłoni w trakcie odpoczynku lub też chusteczki, pieluszki tetrowej i innych drobnych przedmiotów.
Dołączony do Cebuszki plastikowy pokrowiec, w którym sprzedawana jest poduszka, z kolei ułatwia transport.

Wypełnienie

Nowa wersja poduszki różni się od poprzedniej wypełnieniem. Ceba Baby, która zdecydowała się przenieść całą produkcję do Polski (za to duży plus, zwłaszcza w czasach kryzysu)  jednocześnie zastosowała w poduszce drobniejsze wypełnienie: mikroperły styropianowe.

W ten sposób chciano uzyskać jeden cel: jeszcze precyzyjniejszego dostosowania Cebuszki do potrzeb młodych mam. Czy to się udało? Warto ocenić samodzielnie.

Według nas, zmiana jest nieznaczna, a komfort korzystania z dwóch poduch (wersja starsza i nowsza) porównywalny.

Wrażenia

Nie ma wątpliwości, że można przetrwać okres ciąży, układając się do snu z kilkoma poduszkami.  Niewątpliwie jednak, gdy można korzystać z jednego produktu, który zastępuje kilka innych: warto po niego sięgnąć.

Cebuszka ma szansę się sprawdzić nie tylko w okresie oczekiwania na dziecko, ale również później w trakcie połogu, karmienia piersią, a nawet podczas zabaw na podłodze z kilkumiesięcznym dzieckiem.

Podstawowa zaleta Cebuszki to uniwersalność. Poduszka może być z powodzeniem wykorzystywana miesiącami.  To wystarczająco dużo, by ocenić produkt wysoko.

Jak jest Waszym zdaniem? Warto kupić poduszkę do snu i karmienia, czy jest to produkt zbędny?

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Milena Milena

  Mam i polecam wszystkim mamom!

 2. Mama Kasi Mama Kasi

  Fajny gadzet, po co się meczyć z poduszkami. U nas sprawdza się już długo i jesteśmy bardzo zadowoleni.

 3. Kasia Łapacz Kasia Łapacz

  A jak przy dłuższym użytkowaniu się sprawdza? Mój rogal, na początku pełny i w miarę ubity stał się teraz strasznie flakowaty i miałki.. Mam wrażenie, że kulki stanowiące wypełnienie przegrały walkę z częstym karmieniem mojej córki, bo wydaje się że jest ich o połowę mniej niż na początku…

  • Madzik Madzik

   Mam i nic się nie dzieje. U mnie rogal nie sflaczal ;)

 4. Marysia Marysia

  Mam, używam przez kilka dobrych miesięcy (kupiłam nim jeszcze brzuch się bardzo rozrósł), bo po prostu jest super wygodna, mąż momentami nawet próbował mi ją podbierać ;). Jedyny minus to właśnie to, że po dłuższym użytkowaniu „flaczeje” a nie mogłam nigdzie znaleźć wypełnienia samego żeby dokupić.