Nocnik Dino Maltex Baby – antypoślizgowy

Na rynku jest niezliczona ilość nocników – z pozytywką, która ma zachęcać malucha do treningu czystości, z wyjmowanym środkiem, który ułatwia usuwanie zawartości, z klapką, imitującą dorosłą toaletę, z miejscem do zamontowania papieru toaletowego, jak również ze specjalnymi antypoślizgowymi gumkami, które pozwalają na ustawienie nocnika i chronią przed jego przemieszczaniem.

dino

Przykładem ostatniego produktu jest nocnik Dino od Maltex Baby, który posiada specjalne antypoślizgowe gumki. Prosta konstrukcja daje pewność, że nocnik pozostanie na swoim miejscu i podczas wstawania maluch przypadkowo nie wyleje jego zawartości. Ponadto dziecko nie potraktuje z rozpędu nocnika jako „konika na biegunach”, nie będzie w stanie się na nim przemieszczać (moje energiczne maluchy tego próbowały, zanim zrozumiały do czego służy nocnik). Nocnik nie stanie się zabawką a korzystanie z niego będzie wygodniejsze.

nocnik Dino

nocnik Dino

Prezentowany model stworzony został z myślą o dziewczynkach i chłopcach. Posiada uniwersalny kształt, który chroni przed wydostaniem się zawartości poza nocnik, atutem jest wysokie oparcie – zapewniające wygodę i komfort podczas korzystania z nocnika zarówno przez nieco ponad roczne jak i kilkuletnie dziecko.

Podstawowe zalety:

 • solidne wykonanie,
 • anatomiczne kształty,
 • wysokie zabezpieczenia brzegów przed rozlaniem,
 • antypoślizgowe gumki zabezpieczające przed przesunięciem i rozlaniem,
 • nocnik dostępny jest w trzech kolorach,
 • model dostępny jest w opcji z pozytywką.

Link do produktu na stronie Maltex Baby.

Jestem mamą. Normalną, nie wpatrzoną przez cały dzień w dziecko, ale myślącą o prawdziwym dobru całej rodziny. Uczę się, jak kochać siebie i innych. Wiem, że mogę to osiągnąć jedynie wtedy, kiedy będę łączyć kilka ról.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Ula Ula

  zdecydowanie wolę nocniki z wyjmowanym wkładem…są wygodniejsze. mycie takiego cuda to koszmar

 2. Ela Ela

  Świetny nocnik! Gumki antypoślizgowe perfekcyjnie spełniają swoje zadanie! Osobiście jestem nim zachwycona!

 3. mama Wojtka mama Wojtka

  szczerze – nic ciekawego – są ciekawsze, lepsze i wygodniejsze nocniki

 4. Ania Ania

  Taki sobie

 5. Karolina Karolina

  Zakup tego nocnika to był strzał w dziesiątkę! Zabezpieczenia rzeczywiście są wystarczające, a mój Kajtek uwielbia kolorowe dinozaury! Minimalizm i innowacja w jednym. Super! Polecam gorąco!

 6. Jola Jola

  Jest po prostu idealny ; ) Moje dziecko bardzo szybko samo zaczęło na niego siadać. Do tego nocnik jest bezpieczny i ze świetną grafiką! Więcej nie potrzeba ; )