Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Niższe ceny na pieluszki, obiadki i akcesoria dla dzieci

Jak oszczędzać na zakupach dla dzieci? Gdzie wybierać się po pieluszki, chusteczki nawilżane, butelki, smoczki, czy obiadki? Przedstawiamy listę produktów w najlepszych cenach dostępne w tym tygodniu.

Produkty spożywcze

  • sok dla dzieci Bobovita (200 ml) w kartoniku w Realu w cenie 2,29, drugi produkt za grosz.
  • kaszka Nestle Premium w Tesco w cenie 12,29 zł za 250 gramów.
  • kaszka bezglutenowa Sinlac 500 gramów w Tesco w cenie 19,49 zamiast 21, 59 złotych.
  • kaszka Bobovita w Rossmannie w cenie 6,59 zamiast 7,89.
  • mleko Bebiko w Tesco dwa w cenie 27 złotych. W Rossmannie w cenie 11,99 zamiast 14,99. Z kolei w Super Pharm to samo mleko kupimy w cenie 13,99.
  • mleko Nestle Junior w Netto w cenie 23,89 za 600 gramów +100 gramów gratis.
  • zupy, dania sosy Gerber 190 gramów 4 w cenie 3 w Tesco 14,85 (za jeden 3,71)
  • dania dla dzieci Hipp w Carrefourze w cenie 4,59 za opakowanie 220 g. Natomiast mniejsze opakowania (125g) w Rossmannie w cenie 2,49 zamiast 2,99.
  • Hipp deserki Bio w Super Pharm w cenie 2,79 za 125 gramów.
  • dania Gerber Doremi w Rossmannie w cenie 5,49 zamiast 5,59.
  • Gerber obiadek 200 g w Rossmannie w cenie 4,39 zamiast 5, 49.
  • deserki Gerber (130 g) i budyń (125g) w Super Pharm w cenie 2,59.

Produkty higieniczne

  • pieluchy dla dzieci Pampers Mega Box w Realu w cenie 109,95.
  • pieluszki Pampers Midi 42 sztuki w Tesco w cenie 28 złotych.
  • pieluchy Pampers Value Pack w Carrefourze w cenie 39,89.
  • pieluchy Pampers Active Baby (Midi 112 sztuk, Maxi 99 sztuk, Junior 82 sztuki) w cenie 62,99 w Netto.
  • pieluchy Huggies w Drogerii Natura w cenie 33,99 zamiast 45,99.
  • pieluszki Babydream w Rossmannie w cenie 25,99 zamiast 28,99.
  • chusteczki nawilżane Pampers w Carrefourze w cenie 19,99 za 4 opakowania.
  • chusteczki nawilżane Huggies 3×64 sztuki w Kauflandzie w cenie 12,99 przecenione z 16, 79.
  • chusteczki nawilżane dla dzieci Real w Realu w cenie 4,79 drugie opakowanie za grosz.
  • chusteczki Cleanic Kindii w Drogerii Natura w cenie 11,99 zamiast 13,99. W nieco wyższej cenie, bo za 11,79 te same chusteczki otrzymamy w Rossmannie. Natomiast w Super-Pharm te chusteczki w cenie 11,99 z kartą Life Style.
  • chusteczki nawilżane Gaga (72 sztuki) w cenie 3,69 za opakowanie (przecena z 4,49).
  • chusteczki Nivea Baby w Rossmannie 2×63 sztuki w cenie 12,99 zamiast 15,99.
  • szampon dla dzieci Bobini w Realu w cenie 4,49 złotych i drugi za grosz.
  • szampon dla dzieci Bambi w Kauflandzie w cenie 3,99 zamiast 5,19.
  • krem pielęgnacyjny Bambi dla dzieci w Drogerii Natura w cenie 4,99 zamiast 6,69.
  • krem ochronny na zimno Johnson’s Baby w Super Pharm w cenie 9,99 zamiast 14,99.
  • Penaten cała seria w Super Pharm 25% taniej.
  • Bella Happy podkłady higieniczne w cenie 15,49 zamiast 19,99 w Super Pharm.

Zabawki i akcesoria

  • książki 250 rebusów i zgadywanek w Kauflandzie w cenie 12,99 (ponad 200 stron)
  • pojemnik na kółkach na zabawki w Kauflandzie w cenie 29,99.
  • malowanki 56 stron w Kauflandzie w cenie 4,99
  • bajeczki klasyka polska i światowa w Auchan w cenie 2 złotych zamiast 3,99.
  • przewijak niemowlęcy BabyLand w Tesco w cenie 51,99 zamiast 64,99.
  • płyn do mycia butelek i smoczków w Tesco w cenie 15,39 zamiast 21,99.
  • pieluszki tetrowe 10 sztuk w Tesco w cenie 22,49 zamiast 31,99.
  • pościel niemowlęca w Tesco za połowę ceny. Rozmiar 130×100 cm+ 60×40 cm w cenie 29,99.
  • butelki Avent w Super-Pharm 20% taniej.

Czas promocji
Kaufland 31.01-06.02.2013
Auchan 01.02.-06.02.2013
Polo Market 30.01-05.02.2013
Real 31.01-07.02.2013
Tesco 31.01-06.02.2013
Carrefour 30.01-04.02.2013
Netto 28.01-03.02.2013
Drogeria Natura 31.01-13.02.2013
Rossmann 01.02.-13.02.2013
Super Pharm 31.01-13.02.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.