Niania elektroniczna z lampką nocną M7933 Fisher Price

Najkrócej można to urządzenie skomentować tak: „do użytku okazjonalnego tak, jednak na co dzień może się nie sprawdzić, zwłaszcza w przypadku bardzo wymagających klientów”. Niania spełnia swoją funkcję, działa zgodnie z tym, co obiecuje producent, jednak ma również dość poważne wady. Przede wszystkim odbiór nie jest czysty, trzeba mieć na uwadze buczenie i trzeszczenie, które się zdarza nie tak wcale rzadko. Minus również za żywotność baterii, które dość szybko odmawiają posłuszeństwa, jeśli elektroniczna niania „czuwa” na nich.

niania fisherZ drugiej strony urządzenie dostępne jest w dość atrakcyjnej cenie (około 120 złotych), dlatego obiektywnie patrząc, nie ma co oczekiwać perfekcyjnego odbioru za taką kwotę.

Ponadto sporą zaletą jest również wyposażenie niani w lampkę nocną, która jest ciekawym elementem, pozwalającym na wygodne przewijanie malucha oraz zajrzenie do łóżeczka. Plus również za duży zasięg i możliwość korzystania z urządzenia „przez kilka ścian”. Jest jeszcze coś, oprócz systemu dźwiękowego niania również informuje o płaczu i gwałtowniejszych ruchach dziecka, poprzez umieszczone na niej lampki, które podświetlają się na czerwono.

Ogólna ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. mala mi mala mi

    Zgadzam się w pełni z tą recenzją, niania dobra, ale raczej do prostego uzytku od czasu do czasu. Są lepsze, ale droższe.