Nawlekaj. Nie czekaj. Gra edukacyjna

Gra przeznaczona dla dzieci od trzech lat. Można ją jednak zaproponować nawet ośmiolatkom, czy dorosłym. Jest tak pomyślana, by skupiać uwagę osób w różnym wieku. Dla każdego ma coś ciekawego do zaproponowania.

nawlekajGra jest przeznaczona dla dwóch graczy.

Gracz losuje kartę (różne stopnie trudności), wpatruje się kilka sekund, następnie ustawia klepsydrę i nawleka na gruby sznurek kolorowe korale. Po skończonym zadaniu, weryfikuje, czy nie pomylił się i wszystkie kolory na karcie znajdują się w takiej kolejności również na sznurku. Za każdy prawidłowo nawleczony koralik otrzymuje żeton. Grę wygrywa osoba, która zgromadziła najwięcej żetonów.

SONY DSC Gra jest solidnie wykonana. Z nawlekaniem korali bez problemu radzi sobie trzyletnie dziecko. Szkoda tylko, że producent nie umożliwił zabawy większej liczbie graczy, przygotowując większą liczbę korali i sznurków.

SONY DSCGra ćwiczy pamięć i zręczność. Ułatwia naukę nazw kolorów oraz liczenia.

SONY DSC

Dla młodszych dzieci można zadanie nieco uprościć i umożliwić im układanie korali bez odwracania karty.

Producent Alexander

Cena: około 30 złotych.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Jagoda Jagoda

    O ciekawa propozycja dla mojej czterolatki. Taka gra na myślenie i dla całej rodziny. Podoba mi się.