Namiot/kryjówka Myszki Miki

namiotDziecko przepada za sympatyczną myszką Miki? W takim razie ten lekki namiot/domek może przypaść maluchowi do gustu. Podstawowe zalety to lekkość oraz ciekawe, żywe kolory.

Po wyjęciu z kartonowego opakowania namiot można w kilka sekund ustawić w pokoju. Jego złożenie dzięki nowoczesnej technologii polegającej na zwijaniu, czy inaczej skręcaniu, pozwala złożyć domek do niewielkich rozmiarów i umożliwia łatwe przechowywanie. Jednak uwaga: trzeba poświęcić kilka chwil na naukę składania, która raz opanowana nie sprawia problemu.

W namiocie zmieszczą się z powodzeniem dwoje dzieci. Do namiotu można wejść z dwóch stron.

Niestety są też pewne minusy. Producent nie dołącza do opakowania specjalnego pokrowca do przechowywania namiotu, co wymusza przechowywanie zabawki w kartonie. Ponadto namiot nie posiada „podłogi”, co również wydaje się chybionym pomysłem, bo wymusza wykładanie jego środka kocem/ matą, przy użytku poza domem. A w mieszkaniu nie pozwala na uchwycenie zabawki i przeniesienie jej z wszystkimi „czarodziejskimi gadżetami”, jakie wniesie do środka dziecko.

To nie wszystko. Namiot nie ma opcji przymocowywania do podłoża poza domem. Dlatego mimo że producent umożliwia używanie namiotu na świeżym powietrzu, to może być to ryzykowne, że zabawka nieoczekiwanie przy mocniejszym powiewie wiatru nam ucieknie.

Cena około 50złotych.

Dla dzieci powyżej 3 lat.

Nasza ogólna ocena

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Wioleta Wioleta

    Mamy w domu namiot a własciwie dwa, jeden w kształcie czworościanu, drugi przypomina sześcian, wszystko połączone w demontowany tunel. Oba namioty mają podłogę i okienka. Całość kolorowa co prawda bez bajkowych postaci ale równie atrakcyjna dla dzieci. Wszystko można spakować do torby nie większej niż jednorazowa reklamówka i rozłożyć w razie potrzeby. My nasz zestaw używamy w domu do wszelkiego rodzaju zabaw ( domek, zabawa z kulkami itp) oraz na dworze ( latem nad morzem ochraniał syna przed słońcem,nad jeziorem ochraniał przed komarami i był miejscem na spokojną drzemkę) Szczerze polecam bo każde dziecko będzie zadowolone z takiej zabawki….tyle, że nasz cały zestaw kosztował 75 zł, do tego jeszcze ma doszyte pętelki by w razie wiatru przymocować go do podłoża tropikami…..a taki z myszką miki i to bez podłogi za jeden namiot cena chyba zbyt wygórowana..