Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najtańszy zestaw zakupów dla dziecka

Gdzie kupować produkty dla dzieci? Poniższa lista powinna pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości!

Produkty spożywcze

  • danie dla dzieci Gerber DoReMi 250 g różne rodzaje w Kauflandzie dostępne są w cenie 4,49 złotych zamiast 5,46 złotych.
  • danie dla dzieci BoboVita w Realu w cenie 4,69 złotych.
  • dania dla dzieci Hipp Bio 125 g (wybrane dania) w Super-Pharm w cenie 2,99 złotych (z kartą Life Style)
  • kaszka mleczna BoboVita Expert w Realu w cenie 8,99 złotych.
  • mleko Bebilon 2 1200 g w Tesco w cenie 54,29 złotych.
  • mleko Nan Pro 3 350 g przy zakupie dwóch opakowań w Tesco za jedno zapłacimy 14,50 złotych.
  • mleko Gerber 2,3 w Super-Pharm w cenie 14,99 złotych zamiast 16,49 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa BoboVita 230 g w Tesco w cenie 6,79 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle w Auchan pierwsze opakowanie 5,84 złotych i drugie 50% taniej. Ta sama kaszka w Super-Pharm w cenie 6,99 złotych.
  • herbatka Hipp rozpuszczalna dla dzieci 200 g w Super-Pharm w cenie 11,49 złotych zamiast 16,49 zł.

Artykuły higieniczne

  • pieluchy Pampers Sleep &Play w Netto w cenie 23,99 złotych.
  • pieluchy Pampers Actibe Baby Midi Pack w Super-Pharm w cenie 28,99 złotych.
  • pieluchy Pampers Mega Pack w Realu w cenie 77,95 złotych (1 pielucha 0,52 złotych).
  • chusteczki Tami Baby w Netto 3 opakowania w cenie 10 złotych.
  • chusteczki Cleanic Kindii w Super-Pharm w cenie 11,49 złotych za 3 opakowania.
  • oliwka dla dzieci Bambi 200 ml w Kauflandzie w cenie 4,49 złotych.
  • wkładki Nuk Classic jedno opakowanie 12,99 złotych i drugie 6,49 złotych w Auchan.
  • Lovela proszki do prania 1,8 kg i mleczko do prania 1,5 l w cenie 19,99 złotych w Super-Pharm.

Zabawki i akcesoria

  • osłona pod fotelik samochodowy (zapobiega przesuwaniu się fotelika, we wzory bajkowe) w Kauflandzie w cenie 29,99 złotych
  • w Lidlu od 24 października obuwie zimowe dziecięce w cenie 55 złotych za parę.
  • lalka Monster High Catty Noir w Tesco w cenie 89,99 złotych.
  • bidon, miseczka, gryzak „Kubuś” w Auchan w cenie 8,99 złotych.
  • butelki Mam w Super-Pharm -30% w LifeStyle.

Czas promocji
Kaufland 17.10-23.10.2013
Netto 14-20.10.2013
Real 17-23.10.2013
Tesco 17-23.10.2013
Auchan 16.-23.10.2013
Super-Pharm 17.10-03.11.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.