Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najtańsze produkty dla dzieci i rodziców

Produkty spożywcze:

  • Kaszka BoboVita ryżowa opak. 180g w cenie 5,49 zł w Real
  • Deser oboVita 2x180g opak. w cenie 6,59 zł w Real
  • Dania BoboVita dla dzieci opak 120g w cenie 3,19 zł w Real
  • Nestle NAN Pro mleko modyfikowane dla dzieci opak. 2x400g w cenie 34,99 zł w Real, w Tesco Nestle NAN Pro oferowane jest w cenie 37,99 zł
  • Nestle Sinlac produkt zbożowy bezglutenowy opak. 500g w cenie 18,99 zł w Tesco
  • BoboVita Expert kaszka dla dzieci opak. 250g w cenie 9,99 zł + płatki BoboVita 200g gratis w marketach Tesco
  • BoboVita kaszka opak 2x230g w cenie 13 zł w marketach Tesco
  • Bebiko mleko modyfikowane opak. 350g w cenie 12,49 zł w Kaufland
  • Gerber zupki, dania gotowe dla dzieci opak 190g w cenie 5,19 zł w Super Pharm
  • Hipp BIO owocowy duet opak. 160g w cenie 5,49 zł w Super Pharm
  • Bebilon mleko modyfikowane dla dzieci opak. 1200g w cenie 64,99 zł w Super Pharm
  • BoboVita dania dla dzieci opak. w cenie 5,49 zł w Rossmann, gdzie przy zakupie dwóch otrzymasz trzeci gratis
  • Bebiko mleko modyfikowane dla dzieci opak. 800g w cenie 29,99 zł w Rossmann

Produkty higeniczne

  • Johnson’s Baby chusteczki nawilżone dla dzieci opak. 4×56 szt. w cenie 17,99 zł w Real
  • Johnson’s Baby płyn do kąpieli różne rodzaje opak 500ml w cenie 13,95 zł w Real
  • Nivea kosmetyki dla dzieci różne rodzaje w cenie 9,99 zł w Real
  • Hygenic Baby chusteczki nawilżone dla dzieci opak. 72szt. + 1 za 1 grosz w cenie 14,99 zł w Super Pharm
  • Lovela proszek dop prania opak 3,6kg w cenie 34,99 zł w Real
  • Pampers pieluchy dla dzieci różne rozmiary opak. w cenie 99,99 zł w Tesco (midi 186szt., maxi 162szt., junior 132 szt.)
  • Schuma kids szampon dla dzieci 250ml różne rodzaje w cenie 6,29 zł w Super Pharm
  • Pieluchy Tesco Loves Baby 2 opak. w cenie 50 zł w Tesco różne rozmiary
  • Bambi szampon dla dzieci opak. 300ml w cenie 3,39 zł w Kaufland
  • Johnson’s Baby szampon do włosów dla dzieci opak. 500ml w cenie 11,99 zł w Super Pharm
  • Ziajka produkty do pielęgnacji dla dzieci w Super Pharm 20% taniej
  • Sweet Baby produkty do pielęgnacji ciała dla dzieci opak 100mlm, 400ml w cenie 4,99 zł w Super Pharm z kartą LifeStyle
  • Kindii Cleanic opak 3x60szt w cenie 9,79 zł w Kaufland
  • Pampers pieluchy dla dzieci Maxi Pack 80szt w cenie 41,99 zł za rozmiar nr2 w Super Pharm
  • Pampers pieluchy dla dzieci różne rozmiary w cenie 47,99 zł w Super Pharm
  • Lovela proszek do prania opak. 1,8kg w cenie 19,99 zł w Rossmann

Inne:

  • NUK Freestyle smoczki uspokajające dla dzieci różne rodzaje w cenie 9,99 zł w Super Pharm
  • Adapter do nosa w Super Pharm w cenie 23,99 zł Canpol Babies
  • Testy ciążowe, testy owulacyjne w Rossmann w cenie 8,99 zł za szt.

Czas promocji

Real 2702.-05.03.2014
Tesco 27.02-05.,03.2014
Kaufland 27.02-05.,03.2014
Carrefour 26.02-03.03.2014
Super Pharm 27.02-12.03.2014
Rossmann 01.03.2014

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.