Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najtańsze produkty dla dzieci: lista zakupów

Weryfikujemy prawdziwe promocje, naświetlamy atrakcyjne oferty. Przejrzyj poniższą listę i wybierz się na najtańsze zakupy.

Produkty spożywcze

  • mleko Hipp Bio 2,3,4,5 800 g w Super-Pharm w cenie 38,99 złotych zamiast 46,99 złotych.
  • dania dla dzieci BoboVita 190g w Kauflandzie w cenie 3,79 złotych zamiast 4,59 złotych. Natomiast w Realu w cenie 4,59 zł. Z kolei w Tesco za trzy dania BoboVita zapłacimy 13 złotych.
  • dania dla dzieci Gerber 190 g w Carrefour w cenie 5,09 złotych
  • danie dla dzieci Hipp 220 gramów w Realu w cenie 5,19 złotych za słoiczek. Z kolei za słoiczek 125 gram. zapłacimy w Realu 2,79 złotych.
  • deserki dla dzieci Gerber 190 g w Realu w cenie 4,69 złotych.
  • deserek kaszka Hipp 190 g w Tesco w cenie 4,99 złotych.
  • dania i zupki Hipp w Tesco 190 g w cenie 4,99 złotych.
  • zestaw deser Gerber (2x130g+1 gratis) w Tesco w cenie 5,58 złotych.
  • zestaw danie Gerber 2×190 gramów (drugie danie 50% taniej) w Tesco w cenie 7,49 złotych.
  • soki i nektary dla dzieci BoboFrut w Realu w cenie 3,49 złotych.
  • soki Gerber 4 razy 330 ml w Tesco w cenie 11,39 złotych.
  • kaszka ryżowa BoboVita 180 g w Polo Market w cenie 5,29 złotych. Natomiast w Realu ta sama kaszka w cenie 4,99 zł. Ta sama kaszka w Tesco w cenie 4,49 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa BoboVita w Tesco w cenie 7,39 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle w Tesco w cenie 7,39 złotych.
  • herbatka Hipp 200 gramów w Auchan w cenie 8,99 złotych
  • obiadki dla dzieci BoboVita 190 g 4,60 złotych jedna sztuka i druga za 2,30 złotych (Tesco).
  • kaszka Expert BoboVita w Tesco w cenie 9,99 złotych za opakowanie.

Artykuły higieniczne

  • pieluszki Nino różne rodzaje w Polo Market w cenie 7,99 zamiast 8,99 złotych.
  • pieluchy Pampers w Carrefour w cenie 38,89 złotych. Te same pieluchy w Realu w cenie 36,99 zł.
  • pieluchy pampers Sleep&Play Midi w Tesco w cenie 24,99 złotych.
  • Bobini koncentrat do płukania, płyn do prania ubrań dziecięcych 1l w Kauflandzie w cenie 7,99 złotych zamiast 10,19 zł.
  • płyn do mycia ciała Bobini opakowanie 400 ml do skóry atopowej w cenie 22,29 złotych i drugi za grosz w Realu.
  • mydło w kostce dla dziecka Johnson’s Baby w Realu 1,99 złotych i drugie za grosz.
  • chusteczki nawilżane Pampers 2 opakowania w Polo Market w cenie 11,99 złotych. Natomiast 6 opakowań w Realu w cenie 24,99 zł. Takie same chusteczki 4 opakowania w Tesco w cenie 19,99 złotych. Jedno opakowanie chusteczek Pampers w Super-Pharm w cenie 4,99 zł.
  • płyn do kąpieli Johnson’s Baby w Realu w cenie 14,49 zł.
  • proszek do prania Jelp 2,24 kg w Tesco w cenie 34,99 złotych.
  • płyn do płukania Jelp 1 l w Tesco w cenie 9,99 zł.
  • oliwka dla dzieci Bambino 150 ml w Tesco 6,99 zł.
  • żel Nivea Baby Sensitive w Tesco w cenie 12,79 złotych zamiast 15,49 złotych.
  • Bubchen produkty do pielęgnacji w Super-Pharm 30% taniej.
  • Lovela mleczka do prania lub proszki w Super-Pharm w cenie 19,99 złotych zamiast 25,99 złotych.

Akcesoria i zabawki

  • Tablica (30×32) do rysowania ze stempelkami i rysikiem w Kauflandzie w cenie 19,99 złotych.
  • Nocnik grający w Kauflandzie w cenie 11,99 złotych
  • Ręcznik niemowlęcy z haftem w Kauflandzie w cenie 16,99 złotych (różowy lub niebieski)
  • Mam PC Baby Bottle 2+ butelka ze smoczkiem w Super-Pharm w cenie 15,99 złotych zamiast 26,99zł.
  • Smoczki Lovi 2pack w Super-Pharm w cenie 17,99 złotych.
  • Pojemnik na smoczki Lovi w Super-Pharm w cenie 11,99 złotych zamiast 18,99 zł.
  • Tasiemka do smoczka Lovi w Super-Pharm w cenie 9,49 złotych zamiast 14,49 zł.

Czas promocji
Kaufland 05.09-11.09.2013
Polo Market 04.09.-10.09.2013
Auchan 4.09-10.09.2013
Carrefour 2013.09.04-09.09.2013
Real 05-11.09.2013
Tesco 05.09-11.09.2013
Super-Pharm 05.09.2013 – 18.09.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Eve Eve

    Mleko Bebilon 2, 3 1200 g w Rossmanie za 54,99