Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Najtańsze produkty dla dzieci kupisz w…

Produkty spożywcze

  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle 230 gramów w Tesco w cenie dwie za 11 złotych
  • kaszka mleczno-grysikowa Babydream w Rossmannie w cenie 4,99 złotych
  • mleko Humana 800 gramów w Tesco w cenie 39,99 złotych,
  • mleko Bebiko 800 gramów w Carrefour w cenie 29,99 złotych,
  • mleko Nan 800 gramów w Tesco w cenie 37,99 złotych,
  • danie BoboVita 2×250 gramów w Tesco w cenie 10 złotych
  • danie dla dzieci Gerber 2×190 gramów w Carrefour w cenie 7,49 złotych, drugie opakowanie 50% taniej,
  • deserek mleczny BoboVita w Kauflandzie 4×100 gramów w cenie 8,49 złotych
  • deserek Babyream Bio w Rossmannie w cenie 3,39 złotych

Akcesoria higieniczne

  • chusteczki nawilżane dla niemowląt Huggies 4 razy 64 sztuki w Tesco w cenie 26,99 złotych
  • pieluchy niemowlęce do pływania dwa opakowania w Tesco w cenie 24,99 złotych,
  • pieluchy Pampers Giant Box Plus w Tesco w cenie 79,99 złotych
  • pieluchy dla dzieci Pampers Sleep&Play w Kauflandzie w cenie 22,99 złotych,
  • chusteczki nawilżane Tesco w cenie 2 opakowania za 5,99 złotych,
  • proszek do prania Jelp 2,24kg w Kauflandzie w cenie 29,99 złotych,

Real 08-13.05.2015

Tesco 7-13.05.2015

PoloMarkert 13-19.05.2015

Carrefour 6-19.05.2015

Kaufland 7-13.05.2015

Netto 11-17.05.2015

Rossmann od 11.05.2015

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.